Kariéra

Práce a brigády v Rudné, Praze a Berouně?

„Posláním naší jazykové školy je vzdělávání všech věkových skupin, abychom zlepšili jazykovou vybavenost obyvatel České Republiky. Věříme, že znalost anglického jazyka znamená příjemnější život během zahraničních cest, přijímacích pohovorů, výuky na školách a během každodenních pracovních dnů.“

„Být lektorem angličtiny není jen obyčejná brigáda na Praze-západ, že učíte někoho jiného a dostáváte za to peníze. Především také učíte sami sebe, zlepšujete se a utvrzujete se ve svých znalostech.“

"Staňte se i vy součástí našeho projektu, jak zlepšit život a konkurenceschopnost našeho národa“.

Jak začít? 

Inforgrafika - lektori - prace u Anglickyzarok 1

Začátek spolupráce: Projdete si přijímacím řízením a podepíšete u nás DPP  (dohoda o provedení práce).

Inforgrafika - lektori - prace u Anglickyzarok 2

Materiály do začátku: Dostanete naší učebnici a "Teacher's starting package", ve kterém jsou hry, manuál kvalitního lektora, cvičení,  poslechy a spousta užitečných rad, jak učit.

Inforgrafika - lektori - podpora 2

Školení: Pořádáme školení lektorských dovedností, kde se dozvíte spoustu zajímavostí a sdílíte své zkušenosti s ostatními lektory.

Inforgrafika - lektori - podpora 2

Zpětná vazba: Před vaší první hodinou angličtiny nám pošlete strukturu hodiny, co budete s žákem probírat. Chceme vidět, že máte připravený dostatek látky k probírání i v případě, že žák nebude schopen říci, co neumí. Více informací Vám sdělíme osobně.

Inforgrafika - lektori - podpora 1

Pravidelná výuka: Výuka s žákem probíhá u něj doma, u Vás doma nebo v kavárně dle vzájemný dohody.

Inforgrafika - lektori - prace u Anglickyzarok 4

Administrativa: Nejpozdější poslední den v měsíci nám pomocí on-line formuláře zašlete informaci o odučených hodinách. Na základě Vaší informace fakturujeme Vaše studenty.

Inforgrafika - lektori - prace u Anglickyzarok 5b

Odměna: Do 10. dne následujícího měsíce máte mzdu na svém bankovním účtu.

odměna

Poradenství: Vždy se na nás můžete obrátit s dotazem k organizaci výuky či jazykové odbornosti

Vaše spokojenost je pro nás důležitá!

Nabízíme:

Výuka může probíhat u vás doma/ u klienta doma nebo ve vybrané kavárně, která je pro oba přijatelná. Záleží jen na Vás, jak se dohodnete s klientem.

Bruto příjem 235 Kč/60 min. = čisté 200 Kč/60 min. Můžete mít 1 lekci týdně nebo můžete učit třeba 10 hodin týdně. (10 hod. týdně = 9400,- měsíčně).

Pro certifikované lektory (úroveň C1) nabízíme možnost účastnit se jazykových kurzů ve firmách. Jedná se pravidelné dvouhodinové lekce s individuálním přístupem 1-3 studentů. Kurzy bývají v rozsahu 6 - 18 měsíců.

Všichni jsme velice přátelští lidé a moc rádi mezi sebou uvidíme nové kolegy. Alespoň jednou za rok pořádáme pro všechny teambuildingovou akci, kde se můžeme lépe poznat a užít si společně zábavu. Naší poslední akcí byl bowling v OC Nový Smíchov.

V případě, že potřebujete něco v angličtině vysvětlit, rádi Vám poradíme. Navíc jednou za rok se koná školení lektorů Anglickyzarok.cz, kde Vám pomůžeme zlepšit techniky učení i samotný anglický jazyk. V minulém roce jsme měli v týmu cizince z projektu Erasmus, takže Školení probíhalo v angličtině.

Budeme jen rádi, pokud budeme moci spolupracovat mnoho let. Jediné omezení je prozatím 300 hodin ročně, které plyne z uzavření Dohody o provedení práce.

Nemusíte se starat o posílání daně z příjmů za Váš výdělek. Naše jazyková škola každý měsíc posílá finančnímu úřadu daň za Vás. Jednou ročně posíláme úřadům evidenci příjmů za všechny naše lektory. Každý měsíc Vám chodí na účet rovnou čistá mzda.

Kdo má živnostenské oprávnění jako OSVČ, tak nás samozřejmě může požádat o výplatu hrubé mzdy a pak si výši daní optimalizuje podle svého uvážen

Lektor/ka angličtiny je práce vhodná pro:

  • Studenty, kteří si chtějí přivydělat ke studiu
  • Osoby zaměstnané na plný úvazek, které by si rády před/po práci přivydělaly
  • Maminky na mateřské dovolené, které mohou provádět výuku u sebe doma
  • Seniory, kteří chtějí žít aktivně i ve stáří
  • OSVČ, které mají různé výdělečné aktivity
  • Nezaměstnané, kteří v učení mohou nalézt svou budoucí kariéru

Požadujeme:

  • Dobrá komunikativní i gramatická znalost Aj
  • Zodpovědný přístup
  • Přátelské vystupování
  • Ochota učit se novým věcem

V současné době nabízíme práci v Praze, Berouně, ale i v Rudné a okolí na Praze-západ.
Více informací o tom, jaké to je být lektor najdete na stránce brigády a práce v rudné a Berouně

Kontaktujte nás:

Zašlete nám výše uvedený formulář či nám pošlet svůj životopis na email: anglickyzarok@gmail.com
Nebo zavolejte na tel: 720 934 085