Brigády a práce v Rudné a Berouně

Fotka lektorů z anglickyzarok

Brigády a práce v Rudné a Berouně

Hledáme: Lektory anglického jazyka

Typ pracovní pozice: Dohoda o provedení práce

Umíte dobře anglicky, jste přátelští, zodpovědní ve svém jednání, nebojíte se kontaktu s novými lidmi a říkáte si: „Hledám dobře placenou, snadnou práci, která bude v blízkosti mého bydliště?“ Nebo si říkáte: „Potřebuju časově flexibilní brigádu, protože mohu pracovat jen pár hodin týdně? V takovém případě je výuka anglického jazyka šancí, jak najít ideální práci.

VÝHODY PRÁCE U ANGLICKYZAROK

- Flexibilní pracovní doba
Můžete učit tolik hodin týdně, kolik si budete přát. Můžete individuálně učit angličtinu deset hodin týdne anebo klidně jen jednu hodinu týdně s jedním žákem. Záleží na Vás. Výuka zpravidla probíhá v odpoledních hodinách kterýkoliv pracovní den. Pokud se Vám však hodí výuka večer, ráno anebo o víkendu a student s tím souhlasí, klidně může výuka probíhat i v takovém termínu.
- Nadstandardní finanční ohodnocení
Při nástupu nabízíme 235 Kč / 60 minut výuky. Pokud jsou lekce 90 minutové (záleží na dohodě s žákem), úměrně stoupá i mzda tedy 353 Kč / 90 minut. Po roce zapracování se navíc hodinová sazba ještě zvyšuje u lektorů, kteří v pořádku plní všechny povinnosti a jejichž žáci jsou s výukou spokojeni.
- Příjemná a zábavná práce
Naši lektoři učí u studentů doma nebo u sebe doma, podle toho, jak to oběma stranám vyhovuje. Vždy Vám dáme studenty nacházející se v lokalitě ve Vaší zájmové lokalitě, abyste nemuseli dojíždět daleko. Na výuce rozvíjejte diskuze a bavte se na témata, která Vás i žáka zajímají a ani nepoznáte, že vlastně pracujete. Dáme Vám výukové materiály a hry a hodiny s žáky Vám tak rychle utečou, že už se budete těšit znovu na další hodinu v dalším týdnu.
- Neustálé zlepšování se v angličtině
Učením druhých se neustále posilují nervové spoje v našem mozku, takže se v angličtině sami zlepšujete. Opakování je nejen matka moudrosti, ale pozitivní vliv rozvoje jazyka působí také jako skvělá prevence proti Alzheimerově chorobě. Touto prací tedy pečujete i o své zdraví.
- Teambuildingové akce
Všichni naši lektoři mají možnost sdílet nejen své znalosti s ostatními lektory, máte také možnost poznat nové přátelské lidi, kteří stejně jako vy rádi cestují a byli na spoustě zajímavých míst. Navíc se s námi všemi můžete čas od času zúčastnit teambuildingových akcí jako je bowling, biliard, laser game atd.

NÁPLŇ PRÁCE

Individuální výuku angličtiny můžete brát jako časově nenáročnou brigádu anebo jako plnohodnotnou práci, záleží pouze na Vás, jak moc se chcete výuce věnovat (poptávka po výuce angličtiny je v Rudné, Hostivicích a Berouně značná). Výuka anglického jazyka probíhá zpravidla u klienta doma, u lektora doma, ale někdy také v příjemné kavárně. Každý student má individuální cíle, čeho chce v anglickém jazyce dosáhnout, a těmto cílům je třeba se přizpůsobit metodou výuky. Lektor sám může zvolit nejvhodnější postup anebo metodu může konzultovat s jazykovou školou, která vždy se vším pomůže.

POŽADAVKY

- Dobrá komunikativní i gramatická znalost anglického jazyka
- Zodpovědný přístup k práci
- Přátelské vystupování
- Ochota učit se novým věcem

PRÁCE JE VHODNÁ PRO:

- Studenty, kteří si chtějí přivydělat ke studiu
- Osoby zaměstnané na plný úvazek, které by si rády před/po práci přivydělali
- Maminky na mateřské dovolené, které mohou provádět výuku u sebe doma
- Seniory, kteří by měli zájem o práci
- Nezaměstnané

KDO JSME?

Jsme jazyková škola Anglickyzarok. Na začátku jsme byli dva bratři, kteří sami učili angličtinu děti i dospělé. V současné době má naše organizace dvacet osm lektorů a desítky spokojených žáků. Propojujeme lidi, kteří se v životě potřebují posunout naučením anglického jazyka a lidi, kteří by rádi sdíleli svoje znalosti. Naším posláním je zlepšit mezinárodní konkurenceschopnost České republiky tím, že pomůžeme lidem se zdokonalením nebo učením anglického jazyka.

Celý náš tým si můžete prohlédnout na stránce o nás
Stručný inzerát nabídky lze nalézt na stránce kariéra


Kontaktujte nás:

Zašlete nám výše uvedený formulář či nám pošlet svůj životopis na email: anglickyzarok@gmail.com
Nebo zavolejte na tel: 720 934 085

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Comments are closed.