Výuka angličtiny v Praze, Rudné, Hostivicích a okolí

Výuka anglického jazyka v Praze, Rudné, Hostivicích a okolí

 

Výuka anglického jazyka v Rudné, Hostivicích a okolí (po domluvě je výuka možná také v obcích Nučice, Chráštany, Drahelčice, Úhonice, Červený Újezd, Tachlovice, Hostivice a dalších blízkých lokalitách, ale i v Praze a Berouně) probíhá formou individuálních lekcí.

Výuka probíhá v naší učebně v Rudné, ulice Mládeže 995/10 nebo v domácnosti našich lektorů či studentů nejen na Rudné, ale i ve výše zmíněných lokalitách.

Naši žáci ve věku od 5 pěti do 53 let dělají díky našim metodám velké pokroky a rychle se učí angličtinu. Je tomu zejména proto, že se zaměřujeme na praktickou a hravou angličtinu.

 

Klasická výuka

Klasická nebo často také školní výuka spočívá v biflení cizího jazyka. Je prokázáno, že mozek si pomocí biflování dokáže novou látku zapamatovat, ale v takovém případě je zapotřebí značného studentova úsilí. V případě učení cizího jazyka nazpamět doporučujeme metodu vizualizace, jelikož tím našemu mozku simulujeme reálnou situaci, čímž se rychleji učí.

Klasické cvičení:

Zapamatujte si následující barvy

zelená = green, modrá = blue, červená = red, šedivá = grey, černá = black

 

Zážitková výuka

V rámci naší jazykové školy prosazujeme zážitkovou metodu výuky. Student nemusí pracně vymýšlet a podsouvat svému mozku vizualizace, ale pomocí různých her a scénářů mozek skutečným údálostem rovnou vystavujeme.

Zážitkové cvičení - vtipné dlaždice

Najeďte myší na jednotlivé barvy a zapamatujte si je.


 

Vyzkoušejte také naší hru na výuku anglických barev.

 

Skutečná výuka

Princip zážitkové a hravé metody jsme Vám již demonostrovali. V rámci výuky se snažíme systematiky působit na více smyslů najednou, tedy jak poslech, tak i zrak. Hlavně se ale zaměřujeme na praktickou stránku angličtinu podávanou v zábavné formě. Dovolte nám, abychom představili některé naše metody.

 

Jak je možné, že se naši studenti zlepšují rychleji než kdekoliv jinde?

 

1) Využíváme interaktivní hry.
2) Dbáme na to, aby žák mluvil více než jeho učitel. Řídíme se podle metodiky CLT (Communicative Learning Teching).

3) Máme zkušené a profesionální lektory.

fotka_Josefína_Kuchařová fotka_David_Nejedlý fotka_Anna_Syrokvash
Josefína Kuchařová David Nejedlý Anna Syrovkash
 

Jak vypadá hodina angličtiny s žákem? S každým žákem je hodina trochu jiná, a proto naše hodiny přizpůsobujeme každému studentovi. V rubrice "Reference" máte možnost si ověřit reakce našich klientů. Na začátku hodiny se s každým žákem bavíme, co nového a zajímavého zažil od minulé hodiny. Klíčové pro rozvoj myšlení v cizím jazyku je jakkoliv sdělit vlastní myšlenku za použití již naučené slovní zásoby, kterou již ovládá. Nevadí, že dělá žák v rozhovoru chyby a některá slovíčka vůbec neví.fotka_z_individuální_výuky

Potřebují moje děti lektora angličtiny, když mají ve škole jedničky a dvojky?

Dobré známky ve škole nezaručují budoucí uplatnění a úspěch v zaměstnání, neboť školní známkování se dělá na základě doplňování do stále podobných cvičení. Vaše dítě naučíme, jak angličtinu využívat, aby umělo spontánně reagovat na situace a řešit výzvy v cizím jazyku. Právě tyto schopnosti zajistí úspěch v soukromém životě a při hledání dobrého zaměstnání.infografika_úspěch_v_cizím_jazyce

Samozřejmě pokud ale vidíte, že má Váš potomek ve škole problémy, můžeme se zaměřit na zlepšení známek. Vše záleží na dohodě, nicméně naším primárním cílem a posláním je učit praktickou angličtinu, angličtinu, co skutečně využijete.

Váháte? Zkuste s námi jednu hodinu, pokud nebudete u první hodiny spokojeni, platit za ní nemusíte.Těšíme se na první hodinu výuky s Vámi. Objednejte si první lekci zde:
 Cena za výuku angličtiny.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní kontakt: Tel: 720 934 085, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní kontakt: Tel: 735 701 525
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Comments are closed.