Výuka angličtiny – Hradec Králové

Výuka angličtiny - Hradec Králové

Jazyková škola Anglickyzarok pořádá nově anglické kurzy v oblasti Hradec králové. Naši lektoři učí anglický jazyk na individuálních kurzech pro všechny věkové kategorie studentů. Naši lektoři angličtiny mají zkušenosti s výukou angličtiny pro malé děti, středoškoláky a maturanty, vysokoškoláky, věčné začátečníky i pokročilé studenty.

Anglický jazyk je dnes nedílnou součástí životů téměř většiny z nás, ale bohužel je to právě aktivní znalost anglického jazyka, kterou v České republice ovládá pouze 19,03 % populace. V porovnání s ostatními evropskými státy na tom se znalostí anglického jazyka nejsme dobře. Výjimkou není ani výuka angličtiny na základních a středních školách, kdy většina žáku není anglicky schopná jiné než základní komunikace.

Naše jazyková škola začala s rostoucím počtem studentů rozšiřovat výuku formou individuálních kurzů z několika obcí v okresu Praha-západ postupně na Prahu, do Beroun a nedávno i na krajské město Hradec Králové. Jsme rádi, že můžeme rozšiřovat naši výuku na nová území v České republice, a tím pomáhat studentům ve zlepšování se v anglickém jazyce.

Každý student má individualizovanou strukturu výuky, tak aby dosáhl co nejdříve pokroků v oblastech angličtiny, kterou se potřebuje naučit. Studenti začátečníci i pokročilí jsou velice spokojeni s naší formou výuky, protože velice dbáme na interaktivní komunikační scénáře reálných situací, zážitkovou výuku a hry, jednoduché vysvětlení gramatiky a zajímavé poslechy pro porozumění anglickému přízvuku. Student je u nás pánem a výuka je vždy zajímavá. U nás dbáme na to, aby nikdy nenastala situace, kterou si většina z nás pamatuje ze školy - sezení v lavici a vyplňování nějakého cvičení, o kterém ani nevíme, k čemu je dobré.

Například jeden z našich zkušených lektorů Honza strávil rok v USA, kde i úspěšně odmaturoval. Nyní má radost z toho, že může sdílet své zkušenosti, pomoci někomu dalšímu ve zlepšení se v anglickém jazyce a otevřít tím dalším lidem bránu do světa, kde se angličtina využívá běžně.
Výuka angličtiny v naší jazykové škole je pro všechny studenty v Hradci Králové velice pohodlná, protože sám student si vybere místo, kde je mu výuka nejpříjemnější. Naši lektoři tedy dorazí až za Vámi domů v čase, který Vám vyhovuje.

Ať už se jedná o snahu zlepšit angličtinu kvůli práci, škole, úspěšnému složení maturitní zkoušky nebo k porozumění anglickým knížkám a filmům, jsme tu pro Vás a snažíme se Vám výuku angličtiny co nejvíce zpříjemnit. Pokud byste nebyly s našimi službami spokojeni, garantujeme Vám, že po podání reklamace nemusíte první výukovou hodinu platit. Z naší zkušenosti však víme, že takovéto situace prakticky nenastanou za celý kalendářní rok.
>>>PŘEJÍT NA CENÍK VÝUKY ANGLIČTINY<<<

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Comments are closed.