Brno – výuka angličtiny

Individuální výuka angličtiny Brno

Organizujeme individuální výukové hodiny anglického jazyka v Brně u studentů doma anebo v zaměstnání. Naše lektorky a lektoři angličtiny dojedou za Vámi, ať už bydlíte kdekoliv v Brně, abychom ušetřili Váš čas a abyste se cítili komfortně na známém místě.

Proč si vybrat naší jazykovou školu?

  1. Naučíme každého anglicky rychleji než konkurence díky našim výukovým metodám.
  2. Vyučujeme moderním způsobem
  3. Přátelští a šikovní lektoři
  4. Atraktivní cena
  5. Flexibilní výuka
  6. Úspěšná jazyková škola s několikaletými zkušenostmi

Jazyková škola Anglickyzarok pečlivě vybírá lektory do svého týmu. Je pro nás důležité, aby lektor uměl nejen výborně anglicky, ale aby také skvěle zvládal předat znalosti studentovi, a to takovou formou, aby to bylo pro studenta zábavné. Žáci se na výuku opravdu těší a na výsledcích je to vidět.

Naši žáci jsou úplní začátečníci, kteří nikdy anglicky neuměli, i studenti, kteří jsou velice pokročilí a už se soustředí pouze na udržení komunikativní úrovně angličtiny anebo na prohloubení znalostí ve specifických oblastech jako je business angličtina, právní či technická angličtina.
Naši lektoři mají zpracované postupy, jak vést výuku angličtiny běhu dětí, u dospělých nebo u seniorů, tak aby byla soukromá výuka pro studenta v každém věku přizpůsobená na míru. Přizpůsobení na míru se týká i témat, která jsou na výuce probírána. Rádi cestujete? Tak pak se v první řadě výuka zaměří na cestování. Potřebujete si zlepšit angličtinu pro komunikaci ve Vašem pracovním prostředí? V takovém případě s Vámi lektor procvičí telefonáty, vystavování faktur, psaní e-mailů s poptávkami a nabídkami, abyste se dokázali obratně pohybovat s Vaší business English.

Soukromá výuka u Anglickyzarok se přizpůsobí plně i Vašim časovým možnostem. Potřebujete individuální výuku dopoledne, pozdě odpoledne anebo až večer? U nás je možné vše, nabídneme Vám takového lektora, který může učit v časech, který Vám vyhovuje nejvíce. Město Brno má spoustu jazykových škol, ale u většiny jazykových kurzů jsou fixně dané hodiny každý týden. Naproti tomu u Anglickyzarok můžete zrušit výuku i den před jejím konáním (24 hodin) a výuka Vám nepropadne. Pokud se tedy stane, že jste mimořádně pracovně vytíženi anebo nemocni, stačí zavolat a výuka je zrušena. Také se Vám u nás nestane na rozdíl od jazykových kurzů v Brně, že se Vám změní situace, a kurz nemůžete dochodit a výuka rovněž propadne. U nás platíte jen to, co skutečně odučíme. Samozřejmě výuka zrušená na poslední chvíli je účtována jakoby skutečně proběhla, protože lektor už je na cestě anebo to významně zasáhne do jeho denního plánu výuky.
Vyzkoušejte individuální výuku angličtiny s naší jazykovou školou. Vyplňte nezávazný formulář níže a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy anebo rovnou zprostředkujeme výuku.
Pro více informací o cenách, klikněte ZDE.

Váháte s oslovením naší jazykové školy? Možná Vás přesvědčí reference našich spokojených studentů.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 739 375 790, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Comments are closed.