Výuka angličtiny v Praze

Výuka angličtiny v Praze

 

Proč jsme lepší a učíme efektivněji než ostatní jazykové školy?

Zaměřujeme se na individuální výuku angličtiny v Praze, která zároveň propojuje moderní metody učení angličtiny s hrami a reálnými scénáři životních situací, které Vás v ČR nebo zahraničí potkají.

Jednou z takových metod je např. CLT (Communicative Learning Teaching). Více o metodě ZDE. Oproti amatérským doučujícím nabízíme výuku s profesionálními lektory.

Oproti ostatním jazykovým školám jsme více zaměřeni na individuální výuku, díky čemuž máme přesně zpracovanou metodiku výuky.

Rozšiřte si slovní zásobu zábavnou angličtinou a budete schopni mluvit na jakékoliv téma:

Na základě vědeckých poznatků a našich zkušeností s výukou angličtiny v Praze jsme zjistili, že při očním kontaktu s popisovaným předmětem a při interaktivních hrách se lidský mozek učí rychleji. Máme připraveny hry pro všechny věkové skupiny.

Máme pro Vás připravené zajímavé anglické poslechy na všechna společenská témata. Podle náročnosti je máme roztříděné do 7 úrovní, takže zaručujeme, že pro Vás angličtina nebude ani příliš těžká, ani příliš lehká.

Naučíte se rychle reagovat a řešit situace v cizině:

Procvičíte s lektorem reálné situace a budete si s nimi umět poradit. Přečtěte si některá z 50 našich témat v angličtině.

Ukázka 1:

Jste na letišti a nemůžete najít svoje zavazadla. Možná je někdo ukradl nebo se spletl a vzal ta Vaše, možná zavazadla nebyla odbavena a zůstala na jiném letišti. Začněte jednat s personálem letiště a vyřešte situaci.


Ukázka 2:

Našli jste na nádraží peněženku, ve které je 500 eur a žádný doklad totožnosti. Přišel k Vám člověk, který říká, že ji ztratil, ale Vám se ten člověk nelíbí. Přesvědčte ho, že musíte společně za nádražní policií a vyřešte situaci.


Ukázka 3:

Vaše karta (klíč) k hotelovému pokoji nefunguje. Potřebujete jít na recepci a problém vyřešit.


Naše hodiny jsou vždy zajímavé. Učíme angličtinu zajímavě. Rád Vám zde prozradím jednu z našich metod na procvičení slovní zásoby.

Student angličtiny myslí na nějaký předmět v místnosti a lektor se ptá: Is it on the table? Is it from wood and metal? Can I eat it? Is it bigger then my hand? Do I use it for work? ... a tak podobně. Cílem je zjistit, jaký předmět má ten druhý na mysli. Role se samozřejmě několikrát obrátí.

Už po 10 hodinách angličtiny uvidíte pokrok. Mezi našimi spokojenými žáky jsou účetní, manažeři, maminky na mateřské, děti od předškolního věku přes ZŠ, SŠ až po VŠ studenty.

Pro více informací o metodách a průběhu našich anglických hodin klikněte ZDE.

Jsem věčný začátečník, má smysl znovu začínat?

Rozhodně ano. Nikomu na světě se nic velkého nepodařilo napoprvé. V naší jazykové škole máme 4 dospělé, kteří prohlašovali, že jsou věčnými začátečníky. Jeden z nich opravdu studia po chvíli zanechal, ale tři další udělali obrovský pokrok. Oni sami nemohou uvěřit, jak je možné, že se na naše hodiny znovu těší a že už rozumí věcem, kterým dříve nerozuměli.

Zkuste s námi první hodinu, garantujeme Vám kvalitu.

Pokud nebudete spokojeni, za první hodinu platit nemusíte.

Objednejte si individuální výuku zde.

Kontaktní a objednávkový formulář

Hlavní kontakt: Tel: 720 934 085, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní kontakt: Tel: 720 539 025


benefit a.s. logo
benefit plus logo

Comments are closed.