Výuka angličtiny,
48 let,
Studentka anglického jazyka přes 40 let,
Zkušenosti z mezinárodního prostředí korporací (PWC),
Zkušenosti ze zahraničních cest,
Úroveň anglického jazyka B2,
Lektor AJ,

Ahoj,

vyučuji individuální výuky angličtiny v Berouně. Jmenuji se Monika. Je mi 47 let, jsem máma 4 děti. Ráda cestuji a cely svůj život jsem cestovala. Ať už s dětmi či bez nich. Během všech těchto cest jsem zjistila, že být schopen se domluvit s lidmi z cizích zemi je jedna z nejdůležitějších věcí.

A angličtina je jednoznačně nejvíce používaný jazyk na celém světe. Začala jsem číst knížky v angličtině a dívat se na anglické filmy. Chtěla jsem zlepšit svou angličtinu a stále ji zlepšuji. Nyní jsem se rozhodla předat své znalosti dalším lidem, pomoci jim v učeni, mluvení a používání angličtiny. Těším se na společnou první individuální výuku angličtiny v Berouně ?

Hello,

I teach individual English lessons in Beroun. My name is Monika. I am 47 years old mother of 4 kids. I like travelling and during my life I was travelling a lot either with kids or without. During all those journeys I realised that being able to communicate with people from foreign countries is one of the most important thing.

And English is by far the most commonly used language all over the world. I started reading books in English and watching English movies. I was keen on improving my English and still I am. Now I decided to spread my knowledge by helping other people to learn it, speak it and use it as well.

I am looking forward to our first individual English lesson in Beroun 🙂

Individual lesson can be ordered here.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo