• 25 let
  • studentka doktorského studia na ČZU
  • úroveň angličtiny B2
  • absolventska gymnázia s rozšířenou výukou jazyků
Jmenuji se Jana Marešová, je mi 25 let a momentálně jsem studentkou v doktorském programu Zootechnika na České zemědělské univerzitě v Praze.
S angličtinou jsem začala již ve třetí třídě. Na gymnáziu jsme poté měli rozšířenou výuku angličtiny, kde jsme se seznámili s anglickou literaturou a kulturou. Obojí jsem začala vnímat velice pozitivně díky naší dobré učitelce angličtiny, která má značnou zásluhu na tom, že má úroveň v tomto jazyce je B2.
Kromě angličtiny mám ráda i jiné cizí jazyky, učím se španělštině, ve které jsem odmaturovala, pasivně ovládám němčinu, kterou bych chtěla oprášit, a dále bych ráda přidala i francouzštinu nebo portugalštinu. Cizí jazyky dávají člověku úžasnou volnost do života.
Kromě studia jazyků a vysoké školy se ve svém volném čase se věnuji sportu. Od malička dělám krasobruslení, momentálně se věnuji synchronizovanému bruslení, ve kterém se pravidelně zúčastňujeme i Mistrovství světa a máme možnost vyjet na mezinárodní soutěže do spousty zemí. Dříve jsem se hrála i volejbal. Mám ráda kreslení, vaření a spaní.
Co Vás čeká na mé hodině?
Především milá společnost. Hodinu připravím velmi pečlivě tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a přáním. Budu se snažit, aby hodiny byly zábavné a naplňující.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní kontakt: Tel: 720 934 085, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní kontakt: Tel: 735 701 525
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo