Výuka angličtiny,
20 let,
Absolvent střední školy z USA (Maine),
Zkušenosti s dlouhodobým pobytem z USA,
Orientace na zážitkovou výuku angličtiny

Ahoj všichni,

Jmenuji se Jan Rutrle, je mi 20 let a studuji Fakultu tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy. Jsem velmi přátelský, optimistický, dochvilný a hlavně nekonfliktní člověk se smyslem pro humor.

S angličtinou jsem se poprvé setkal jako většina z nás, na základní škole. Poté jsem nastoupil na šestileté Gymnázium ve Dvoře Králové nad Labem, kde jsem zjistil, že angličtinou si můžeme otevřít bránu do světa, protože je všude kolem nás. Přerušil jsem tedy studium třetího ročníku Gymnázia a letěl studovat na rok do USA, kde jsem před 2 lety maturoval ve státě Maine, získal mnoho přátel a nespočet životních zkušeností. Poté jsem si dodělal maturitu v ČR.

Se svou americkou hostující rodinou, i tamními přáteli jsem stále v kontaktu, stále se setkáváme, navíc každoročně v létě překládám a provázím americké hokejisty na turnaji v Praze, tudíž se angličtina stala mou nedílnou součástí a rád bych předal jak své komunikační, tak své životní zkušenosti s angličtinou dalším lidem.

Několik let jsem hrál fotbal a florbal, nejblíž k srdci je mi však lední hokej, který hraji závodně už od 6 let. Mám však rád všechny sporty, tudíž jsem velmi aktivní člověk s dobrou náladou.

Časově i výukou jsem schopný se všem přizpůsobit a učinit naše společné lekce co nejzajímavější a nejefektivnější – jsem tu pro Vás.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo