Výuka angličtiny,
19 let,
Pravidelný čtenář anglické literatury,
Absolvent osmiletého gymnázia,
Lektor zážitkové výuky,

Zdravím nové studenty,

mé jméno je Filip Zachař a na tomto světě jsem již přes 19 let. Tento rok jsem úspěšně ukončil osmileté gymnázium.
Ohledně angličtiny a mně je to jednoduché, učil jsem se již od školky skrz první a druhou třídu bez jakýchkoliv problémů a jazyk mě bavil. Když jsem však v období třetí třídy školu měnil, skončil jsem na takové škole, kde se žáci učili angličtinu až od třetí třídy, tedy následná výuka angličtiny ve škole pro mne byla nadbytečná. Naučil jsem se studovat sám, četl jsem anglické knihy v originále a koukal na filmy v původním znění. Hlavně jsem ale v té době hrál karetní hru Magic: the Gathering, což mi nesmírně zvýšilo slovní zásobu a pomohlo mi si uvědomit, že k zábava a vzdělávání jde skloubit. K další přínosné výuce angličtiny jsem se dostal až na osmiletém gymnáziu, odkud mám spoustu z toho, co umím teď.
Pro shrnutí, angličtinu jsem vždy zvládal bez ohledu na situaci, a tak si myslím, že bych dokázal své znalosti předat dobře.
Abych toho na sebe prozradil o trochu více, stačilo by říci, že mezi mé zájmy patří literatura, karetní/deskové strategické hry a pak především Star Wars. Mám rád zábavu a při své výuce se snažím kombinovat zábavnou a seriózní část výuky.
A to by snad bylo o mně prozatím všechno. 
Těším se na výuku!
Filip

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo