• Certifikát C1
  • Zkušenosti se školami v Kanadě, na Maltě
  • Pravidelné letní kurzy v EU
  • Zkušenosti s angličtinou 14 let
Jmenuji se Eliška Fialová, je mi 20 let a pracuji v Praze.

Minulý rok jsem odmaturovala na Obchodní akademii Vinohradské, kde jsem studovala obor cestovní ruch. Poté jsem půl roku strávila na Lanzarote na Kanárských ostrovech, kde jsem pracovala jako hotelová animátorka, odkud jsem se před měsícem vrátila. Momentálně pracuji jako autobusová stevardka pro mezinárodní školu Riverside v Praze, kde se všemi dětmi a veškerým personálem hovořím pouze anglicky. Dále také vypomáhám v cukrářské firmě mého otce.

Jsem velmi přátelská, ambiciózní, optimistická a spolehlivá. Mezi mé hlavní koníčky patří především zpěv, tanec a herectví, kterým se věnuji už odmalička. I proto je můj největší životní sen živit se jednou zpěvem. Svoje znalosti angličtiny jsem mimo jiné využila právě i v hudbě, když jsem psala v tomto jazyce vlastní písničky pro mojí bývalou kapelu.

Ovšem moje největší vášeň je nyní cestování a studium jazyků. Chci nadále nabírat zkušenosti v oboru turismu, kterému bych se i v budoucnu chtěla případně věnovat, a rozvíjet svoje jazykové dovednosti.

Angličtinu jsem se začala učit v 9 letech. Od té doby jsem téměř každé letní prázdniny jezdila do zahraničí na dvou či třítýdenní jazykové kurzy. Učila jsem se v anglických školách v Kanadě, na Maltě a v Anglii, kde jsem zároveň bydlela v hostitelských rodinách, ve kterých jsem byla nucena mluvit anglicky a to mi rozhodně pomohlo ze všeho nejvíce. Po mém posledním anglickém kurzu v roce 2015 jsem obdržela certifikát o studiu na úrovni C1.

Od střední školy se také intenzivně věnuji studiu španělštiny, kterou bych chtěla posunout na úroveň mé angličtiny. Proto také již plánuji další letní jazykový kurz, tentokrát ve Španělsku.

S angličtinou se setkávám prakticky každý den. Tento jazyk je tedy již neodmyslitelnou součástí mého života, díky kterému jsem navázala nespočet krásných přátelství. Právě proto jsem se rozhodla, že bych chtěla svoje znalosti předávat dalším lidem. Velmi dobře si totiž uvědomuji, jak je studium cizích jazyků důležité a v životě užitečné. Ráda bych pomohla ostatním především s komunikací, která je rozhodně nejdůležitější a také nejtěžší část celého procesu. Ze zahraničních jazykových pobytů jsem zvyklá na kreativní a zábavný způsob výuky, kterou chci přizpůsobit především tématům, které Vás zajímají a tím Vám pomoci se zbavit