• 43 let
  • Manager v Hotelu /ubytovací úsek/
  • Denní komunikace v AJ s klienty a kolegy z managementu hotelu
  • Studium Aj 14 let
  • 3 roky pracovní pobyt v USA
Dobrý den,

Jmenuji se Dalibor Mimra. Více jak 15 let pracuji jako manager v hotelovém průmyslu v mezinárodních společnostech jako Hilton, Four Seasons, Crown PLAZA. Díky této práci jsem poznal mnoho zajímavých lidí a také získal přátelé z celého světa. Mám rád cestování a vím, že jedna z nejdůležitějších věcí v zahraničí je domluvit se. Už jako student na střední škole jsem se snažil poctivě studovat jazyky. Uspěšně jsem složil maturitu právě z AJ. Po škole jsem se rozhodl odjet do USA, abych se zdokonalil. Nakonec jsem zde strávil 3 roky, pracoval v hotelu a navštěvoval kurzy pro cizince. Díky této zkušenosti jsem mohl začít pracovat mezinárodních hotelích a využít získanou znalost anglického jazyka. Baví mě práce s lidmi a vést různá školení. Chtěl bych předat své znalosti a pomoci všem, kteří se chtějí zlepšit a běžně používat tento krásný světový jazyk. Od mala jsem měl vzor v mé mamince, která učí anglický a německý jazyk a i já jsem patřil mezi její spokojené žáky.

Povahově jsem přátelský, komunikativní, optimistický, cílevědomý se smyslem pro humor.

Od mladí se věnuji sportu, nejdříve atletice, v současné době tenisu a jízdě na kole. Ze sportu mám jednu vlastnost, která mě provází i v osobním životě a to, že nerad prohrávám. Do sportu a práce dávám vždy 100%, abych dosáhl nejlepší možné výsledky. Také se zajímám o historii a kulturu a i zde jsem se vždy snažil využít anglický jazyk, abych mohl sledovat filmy v originálním anglickém znění a rozumět textům svých oblíbených kapel. Myslím, že poslech hudby a sledování filmů je jedna z nejlepších možností jak se efektivně a zábavně zdokonalovat.
Při přípravě hodin se snažím být kreativní, aby hodiny nebyly jednotvárné, ale zajímavé. Zastávám názor, že nejdůležitější je komunikace, takže se na mých hodinách hodně povídá. Věřím, že společně zvládneme zlepšit úroveň vaší angličtiny v běžné komunikaci, ale i při práci.

Myslím, že moc důležité je uplatnit a využít jazyk v praxy. Díky mé bohaté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu, vím jak pomoct, když potřebujete využít znalost jazyka v práci a také během cestování.