Výuka angličtiny doma a přes internet

Výuka angličtiny doma, v práci nebo kavárně?

Naše jazyková škola si zakládá na možnosti nabídnout výuku angličtiny u sebe doma a u žáka. Každý může potvrdit, že výuka ve známém prostředí je nejen pohodlnější, ale zároveň umožňuje studentům lépe se soustředit na nové podněty. Navíc student ušetří čas tím, že nikam nemusí jezdit a může čas věnovat opakování probraných zajímavostí v angličtině, nebo může čas věnovat svým osobním zájmům.
Anglickyzarok.cz se v tomto liší od ostatních jazykových škol na českém trhu, kde musíte docházet na lekce za lektorem či do učebny. Naše cena za výuku je příznivá, protože nemusíme platit za pronajaté prostory.

Výuka stojí 350 Kč/60 minut, i když lektor dojíždí za Vámi. Výuku angličtiny z pohodlí domova podporujeme také našimi vzdělávacími emaily, o kterých si můžete přečíst více zde. Jedná o jednu z dodatečných služeb pro studenty kurzů Anglickyzarok.cz.

Výuka angličtiny po internetu

V poslední době se díky rozvoji technologií šíří trend výuky angličtiny po internetu. Zastánci tohoto typu učení správně tvrdí, že moderní technologie dělají výuku na dálku stále interaktivnější. V dnešní době Skypu a podobných programů pro video hovory se snaží přiblížit osobní výuce.

Zde bychom rádi upozornili na fakt, že se internet snaží přiblížit osobní výuce, ale kvalit osobní výuky stále nedosahuje. Pokud opomeneme veškeré technické problémy s připojením, které mohou nastat, a při kterých se ztrácí čas, tak při výuce na dálku je výuka celkově pomalejší. Reakce účastníků nejsou dostatečně rychlé, jako při osobní výuce. Také není možné dostatečně kvalitně trénovat výslovnost a výuka s dětmi, které mají potíže s udržením pozornosti, je téměř nemožná.

Na druhou stranu má výuka angličtiny po internetu své výhody. Mezi ně patří neomezená vzdálenost výuky. Pokud je dobré připojení a opravdu kvalitní lektor, tak výuka může být přínosná. Při založení naší jazykové školy, jsme si kladli za cíl přinést do výuky angličtiny profesionální přístup s vysokými standardy kvality. Původně jsme o výuce po internetu neuvažovali.

Nicméně díky obrovskému zájmu ze strany studentů z celé České republiky, jsme se rozhodli, že i tuto formu výuky začneme nabízet stávajícím studentům. Věříme, že i v této oblasti dokážeme poskytovat to nejlepší dle současných technologických možností. Nadále však dáváme přednost osobní výuce angličtiny v Praze, Praze-západ a Berouně. Studentům ze vzdálenějších lokalit rádi nabídneme výuku angličtiny po internetu. Ze své zkušenosti bych však každému doporučoval pravidelné setkávání s lektorem naživo, protože výuka je celkově rychlejší a přináší rychlé výsledky.

Možnost objednání výuky přes Skype zde.


Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Comments are closed.