Soukromé jazykové kurzy angličtiny

Soukromé jazykové kurzy angličtiny v Praze

Naše jazyková škola Anglickyzarok provozuje individuální jazykové kurzy angličiny - máte vlastního soukromého lektora, který se věnuje pouze Vám. Kurz angličtiny probíhá u Vás doma, takže ušetříte čas za dojezd do nějaké třídy, jak to mají jiné jazykové školy.

Proč je naše jazyková škola nejlepší volba?

Výukový kurz angličtiny je na míru přesně Vašim potřebám. Učitel anglického jazyka se zaměří na gramatiku či komunikační dovednosti ve všeobecné angličtině v takovém poměru a s takovou inzentizou, která Vám nejvíce vyhovuje. Všeobecnou angličtinu studenti vyhledávají nejčastěji, ale pokud máte zájem o obchodní angličtinu nebo angličtinu zaměřenou na nějaký specifick obor, máme řadu lektorů, kteří Vám snadno pomohou s učením takových specifických oborů.

Kdy může začít anglický kurz?

Další podstatnou výhodou Anglickyzarok je, že nemusíte čekat na konrétní datum začátku kurzu jako u hromadných jazykových kurzů jiných škol. S námi můžete začít prakticky ihned. Trvá jen pár dní, než se uskuteční první hodina s lektorem, poté co obdržíme poptávku. Rozhodně pro nás není žádný problém zahájit kurz angličtiny během doby letních prázdnin nebo na nový rok, pokud si dáte novoroční předsevzetí. U nás není třeba čekat až na září či říjen, kdy se otevírají jiné hromadné jazykové kurzy.

 

V jaký čas probíhá anglická výuka?

U soukromého jazykového kurzu angličtiny si můžete sami zvolit konktérní čas výuky. Většina našich žáků má výuku v pozdních odpoledních hodinách po práci nebo po škole. Není však žádný problém zorganizovat kurz brzy ráno před prací nebo dopoledne v sídle firmy anebo ve večerních hodinách u Vás doma. Naše jazyková škola se také nijak neomezuje v nabídce dnů a je možné mít kurz angličtiny i o víkendu.

Kde probíhá výuky anglického jazyka?

Většina našich studentů preferuje výuku angličtiny doma, proto naši lektoři dojedou za Vámi, ať bydlíte kdekoliv v rámci Prahy anebo ve vybraných obcích na Praze-západ. Pokud bydlíte daleko od Prahy, můžeme Vám nabídnout online jazykový kurz za nižší cenu, protože při online výuce ušetříte lektorovi čas na dojíždění. Rádi také zorganizujeme výuku přímo ve firmě Vašeho zaměstnavatele, pokud je to Vaše preferovaná varianta.

Hlavní důvody, proč je náš jazykový kurz ten nejlepší

Zaměřujeme se na individuální výuku angličtiny v Praze, která zároveň propojuje moderní metody učení angličtiny s hrami a reálnými scénáři životních situací, které Vás v ČR nebo zahraničí potkají.

Jednou z našich metod je např. CLT (Communicative Learning Teaching). Více o metodě ZDE. Oproti amatérským doučujícím nabízíme výuku s profesionálními lektory.

Oproti ostatním jazykovým školám jsme více zaměřeni na individuální výuku, díky čemuž máme přesně zpracovanou metodiku výuky.

Máme pro Vás připravené zajímavé anglické poslechy na všechna společenská témata. Podle náročnosti je máme roztříděné do 7 úrovní, takže zaručujeme, že pro Vás angličtina nebude ani příliš těžká, ani příliš lehká.

Naše výuka je praktická, s námi si například poradíte v těchto případech:

Scénář 1:

Jste na letišti a nemůžete najít svoje zavazadla. Možná je někdo ukradl nebo se spletl a vzal ta Vaše, možná zavazadla nebyla odbavena a zůstala na jiném letišti. Začněte jednat s personálem letiště a vyřešte situaci.

Scénář 2:

Našli jste na nádraží peněženku, ve které je 500 eur a žádný doklad totožnosti. Přišel k Vám člověk, který říká, že ji ztratil, ale Vám se ten člověk nelíbí. Přesvědčte ho, že musíte společně za nádražní policií a vyřešte situaci.

Scénář 3:

Vaše karta (klíč) k hotelovému pokoji tentokrát nefunguje. Potřebujete jít na recepci a problém vyřešit.

Naše hodiny jsou vždy zajímavé a cílíme na procvičování různými metodami, aby člověk nezapomínal již naučené. Pro procvičení slovní zásoby využíváme například tuto techniku:

Student angličtiny myslí na nějaký předmět v místnosti a lektor se ptá: Is it on the table? Is it from wood and metal? Can I eat it? Is it bigger then my hand? Do I use it for work? ... a tak podobně. Cílem je zjistit, jaký předmět má ten druhý na mysli. Role se samozřejmě několikrát obrátí.

Už po 10 hodinách angličtiny uvidíte pokrok. Mezi našimi spokojenými žáky jsou účetní, manažeři, maminky na mateřské, děti od předškolního věku přes ZŠ, SŠ až po VŠ studenty.

Pro více informací o metodách a průběhu našich anglických hodin klikněte ZDE.

Jsem věčný začátečník, má smysl znovu začínat?

Rozhodně ano. Nikomu na světě se nic velkého nepodařilo napoprvé. V naší jazykové škole máme 4 dospělé, kteří prohlašovali, že jsou věčnými začátečníky. Jeden z nich opravdu studia po chvíli zanechal, ale tři další udělali obrovský pokrok. Oni sami nemohou uvěřit, jak je možné, že se na naše hodiny znovu těší a že už rozumí věcem, kterým dříve nerozuměli.

Zkuste s námi první hodinu, garantujeme Vám kvalitu.

Pokud nebudete spokojeni, za první hodinu platit nemusíte.

Objednejte si individuální výuku níže na tomto odkazu či se nás zeptejte na více informací.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Comments are closed.