• 16 let
  • Studentka angličtiny přes 10 let
  • Úroveň angličtiny B2+

Zdravím všechny zájemce o studium angličtiny!
Úvodem řeknu něco o sobě, jsem zodpovědná, komunikativní, společenská, nadšená pro smysluplnou činnost, řeším problémy do hloubky a snažím se nahlížet na ně z více úhlů. Ráda pracuji s dětmi a chtěla bych se v budoucnu zabývat pedagogikou. Ráda čtu, kreslím a jsem fanoušek fotbalu.
Já a angličtina
Vše začalo na základní škole, kde jsem se naučila základy angličtiny, ale opravdu jen základy. Angličtina mě bavila, i když kvalitních pedagogů se mi opravdu nedostávalo. V pátém ročníku jsem odešla na gymnázium s chabými znalostmi a nízkým sebevědomím.
Zde jsem potkala prvního dobrého učitele, sice až ve druhém ročníku, ale byl tu. Díky této profesorce jsem si zvýšila kvalitu poslechu a gramatiky, asi jako každý nejistý začátečník jsem se stále bála mluvit.
Mou sebedůvěru zvedli lidé, se kterými jsem si začala psát na internetu, cizinci se stejnými zájmy. Později jsem s nimi začala i opatrně telefonovat, většinu času mluvili oni, ale já se snažila.
V červnu 2017 jsem nastoupila na brigádu do dnes již v Praze neexistujícího Musée Grévin, kde byla angličtina podmínkou. Každou směnu jsem musela bez zaváhání komunikovat s anglicky mluvícími cizinci a dost mi to pomohlo. To víte, když Vás hodí do vody, musíte plavat 🙂
V únoru 2018 jsem se začala starat o mou úroveň angličtiny, udělala jsem si několik online testů a byla jsem oslovena jednou nejmenovanou jazykovou školou. Udělala jsem si víc testů, ve kterých zjistili, že mám úroveň B2+. Momentálně pracuji na přechodu na C1.