Výuka angličtiny,
Studentka lékařské fakulty,
Vášnivá cestovatelka,
Dlouhodobé zkušenosti s výukou,
Spolehlivá,
Trpělivá,
Přátelská

Dobrý den,

Rozhodla jsem se pro práci lektora, neboť bych ráda spojila svůj koníček s profesí.

Anglicky jsem se začala učit jako většina českých studentů již na prvním stupni základní školy a dále až do maturity. Kromě studií na škole jsem se věnovala jazykům i ve svém volném čase. Nelíbil se mi styl učení, který je ve většině případech teoreticky i prakticky zaměřen pouze na určité druhy učebnic. Dle těchto učebnic byly také připravovány testy či zkoušení. Mnohokrát učitelé ani nebrali na vědomí, že se může používat jiný tvar, jiný čas nebo jiná výslovnost. Začala jsem tedy sledovat zahraniční stanice, především CNN a BBC.

Cestovala jsem po Evropě, což byla pro mě nejlepší škola. Není nic lepšího než si porovnat všechny možné přízvuky od Britů, Kanaďanů, Američanů či Australanů.

Studovala jsem na 1LF, obor všeobecné lékařství. Byla jsem součástí týmu zabývající se léčbou rakoviny prsu. Zde jsem se dostala do oblasti velmi odborné angličtiny, která je ve zdravotnictví nezbytná.

V minulosti jsem připravovala spoustu studentů ke státní maturitě z anglického jazyka. I když nebyli zrovna fanoušci angličtiny, dokázala jsem je posunout na mnohem lepší úroveň, a také ukázat jiný pohled na studium cizího jazyka. Dle mého názoru je nejdůležitější komunikace. I když student zvládá gramatiku a slovní zásobu na jedničku, často se zdráhá mluvit. Ráda bych se u svých studentů zaměřila na oblast komunikace, tak aby jejich znalosti v cizím jazyce byly použitelné v praktickém životě.

Díky angličtině mám spoustu zahraničních přátel, snadné cestování do cizích zemí, a dokonce nabídky práce v zahraničí.

Veronika

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo