Výuka angličtiny,
20 let,
Zkušenosti z mezinárodních firem,
Studentka diplomacie na VŠE,
Certifikát CPE (C2),
Lektorka AJ,

Ahoj všichni,

jmenuji se Rebeka a studuji diplomacii na VŠE. Cizím jazykům se věnuji každý den a po celý život mi usnadňovaly komunikaci s okolním světem a přinášely nové možnosti. Kromě studia na skvělé škole jsem schopná cestovat, pracovat i navazovat přátelství v různých zemích. To jsou pro mě důvody, kvůli kterým jsem se angličtině vždy ráda a intenzivně věnovala.

Absolvovala jsem naprosto standardní výuku, počínaje 4. třídou základky přes gymnázium až ke státní maturitě. Měla jsem ale obrovské štěstí na skvělé učitele. Ti mi pomohli pochopit, že angličtina není pouze předmět ve škole, ze kterého bych měla mít jedničku. Je to především prostředek komunikace s lidmi, kteří by pro nás jinak byli němí. Je to klíč otevírající dveře k nové kultuře. Je to prostě super věc. ?

S cizím jazykem je to navíc jako se sněhovou koulí. Člověk začne sledovat filmy a seriály v originále s titulky, postupně vypustí i je, pak už rozumí i oblíbeným písničkám. Nebojí se poradit turistům nebo se naopak jedním stát, nemusí se spoléhat na rodiče či staršího sourozence, aby mluvili za něj. Najednou zjistí, že si víceméně bez problémů povídá s cizincem. Může jít v cizině do divadla. Může tam začít pracovat. Přečte si Shakespeara v originále - k tomu ještě stále směřuji ?

Spolu s výukou ve škole a poctivým sledováním filmů a seriálů jsem také pracovala v anglicky mluvících podnicích a firmách, rozmluvila se a následně byla schopná si udělat certifikát CPE. Věřím proto, že se správnou kombinací učitele, trochou snahy a chopením se příležitosti je angličtina dostupná opravdu všem.

Doufám, že mnohým z vás budu taky schopná pomoci a těším se!

Individuální lekce angličtiny si můžete objednat zde.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo