• Výuka angličtiny,
  • Zkušenosti s dlouhodobými pobyty v zahraničí,
  • Zkušenosti s tlumočením a překladatelstvím,
  • Zaměření na zážitkovou metodu výuku AJ,
  • Úroveň angličitny C1,

Dobrý den,

jmenuji se Pavel Knor a angličtina mě provází již od dětství. Jsem zástancem rčení „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. Už od mala jsem chtěl cestovat po světě, jako můj strýc, který se přestěhoval do Jižní Ameriky. Věděl jsem, že jediná překážka je u mě jazyk. Proto jsem hledal cesty jak se v angličtině co nejlépe zdokonalit.
Na škole jsem narazil na limity výuky. Velkou roli vlivu na mě měly filmy a knihy, ze kterých jsem čerpal slovní zásobu, přízvuk a fráze, ale problém nastal při konverzacích. To jsem pocítil při mém prvním pobytu v Anglii u příbuzných. Od té doby jsem věděl,že chci odstranit svůj "přízvuk" a také, že školní angličtina je jiná od reality.
Po krátkých cestách Evropou jsem se ihned po střední škole rozhodl odjet do Austrálie a žít svůj sen. Austrálie mně učarovala natolik, že se stala pro mne školou nejen jazyka ale i života. Zde jsem byl hozen doslova do vody a potkal lidi z celého světa, vystaven všem různým přízvukům. Zásadou pro mne bylo zamezit kontaktu s češtinou a být vystaven pouze jiným jazykům a kulturám. Spolu s prací, studiem na Vysoké škole a ještě podnikáním s kamarádem se mi splnilo vše. Po několika letech už se ze mne stal doslova Australan, jak mluvou, tak občanstvím. Snažím se pořád posouvat dopředu a i tím ovlivňovat své okolí. Nyní sám studuji španělštinu a částečně čínštinu jakožto další výzvy.
Nyní po 9 letech jsem opět v Čechách a rád bych uplatnil své zkušenosti a předal lidem to, co jsem se naučil a pomohl jim se zlepšit v angličtině. Angličtinu i zde v Praze používám denně a rád poznávám nové lidi. Mám za sebou několik tlumočnických a překladatelských cest po Evropě a anglická konverzace mě opravdu baví a naplňuje.Rád Vám pomohu ve zdokonalení angličtiny, ať už kvůli profesi, k přípravě na pobyt v cizině či k uskutečněním svých snů, kde jazyk je překážkou.

Mezi mé další záliby kromě cestování patří fotografování, horská turistika a kite surfing.

Těším se na spolupráci s Vámi:)

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo