• Dosažená úroveň C1
  • Výjezdy do Anglie
  • Nadšená čtenářka literatury

Dobrý den! Jmenuji se Nikola Krabcová, je mi 23 let a momentálně studuji Bc. program Sinologie na FFUK.

Anglický jazyk se učím od svých 4 let a během svého života jsem měla mnoho lektorů, z nichž většina byla rodilí mluvčí. Po dokončení střední školy jsem byla na ročním kurzu anglického jazyka u jazykové školy, kde jsem se zařadila mezi studenty úrovně C1. Jako milovník knih jsem se sama zlepšovala i aktivním čtením a také dvěma dvoutýdenními výjezdy do Anglie.

Studium jazyků je něco, co mě velmi baví a co mohu sebevědomě říci, že mi jde, a proto sdílím i stejné nadšení pro jeho vyučování. Na světě není lepšího pocitu, než sledovat svoje pokroky v chápání cizí řeči – a to je také něco, co bych chtěla předat svým studentům, a ukázat jim, že naučit se cizí jazyk není nemožné a že to může být i zábava. Jako učitel dávám největší důraz na přátelskou atmosféru, trpělivost a laskavost sám k sobě.

Sama sebe bych označila za veselou a přátelskou osobu, mám velmi ráda přírodu a ráda se hýbu – jedny z mých nejoblíbenějších aktivit jsou chodit na dlouhé procházky nebo tancovat. Také se ráda věnuji ručním pracím jako je vyšívání, korálkování či šití.