• 19 let
  • studentka VŠE - podniková ekonomika a management
  • roční studium americké high school v Texasu
  • certifikát FCE (level B2)
  • brigády v zahraničí

Ahoj, jmenuji se Míša Malecová, je mi 19 let a momentálně studuji na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ráda cestuji a sportuji. Již řadu let závodně hraji basketbal, ale také jezdím na snowboardu (jsem lektorkou snowboardingu) nebo zkouším nejrůznější sporty.

Anglicky se učím již od malinka a ve škole jsem s ní nikdy neměla sebemenší problém. Již od osmi let mě rodiče posílali na English campy, kde jsem se setkávala s rodilými Američany, kteří nás prostřednictvím nejrůznějších her učili anglicky. Párkrát jsem se účastnila softbalového campu kde celé tréninky probíhaly právě v angličtině, jelikož všichni trenéři pocházeli z Tennessee.

Třetí ročník střední školy jsem strávila v Texasu, kde jsem studovala na Calallen High School a žila v americké host family. Tato zkušenost mě posunula hodně dopředu a má angličtina se výrazně zlepšila. Jejím každodenním používáním jsem si zažila všechny pojmy a fráze, které Američan běžně používá.

A právě tato forma učení mi připadá nejpřijatelnější. Je třeba angličtinu používat, poslouchat různé konverzace a hlavně mluvit bez ohledu na to, jestli dělám chyby nebo ne. Sama nedokáži sedět hodinu nad učebnicí a učit se nazpaměť slovíčka, či cpát si do hlavy zdlouhavé gramatické poučky a vysvětlení.

Angličtinu stále aktivně používám a to hlavně na prázdninových brigádách v zahraničí, textováním a skypováním s mými přáteli z Ameriky nebo na hodinách Angličtiny pro ekonomy, kde se stále učím něčemu novému.

Vlastním certifikát FCE, který prokazuje mou znalost angličtiny na úrovni B2, díky kterému mi byla uznána maturita z angličtiny. I přes to jsem se však k maturitě se třídou připravovala a několik svých spolužáků jsem angličtinu k maturitě doučovala. Určitě pro mě není problém připravit vás k maturitě také vás. Ráda pomůžu v přípravě na nejrůznější zkoušky, testy, hodiny angličtiny nebo učením před vycestováním do zahraničí. Přizpůsobím se vaší úrovni angličtiny a ráda vám pomohu jak s konverzací, tak s gramatikou.

Takže ať už se chcete naučit anglicky kvůli škole, práci, zkouškám, sobě nebo jen abyste rozuměli filmům a textům písniček, ráda vám v tom pomohu.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo