• Výuka angličtiny,
  • 21 let,
  • Studentka VŠE – obor Mezinárodní studia - diplomacie,
  • Studium angličtiny přes 14 let,
  • Jazykový pobyt ve Walesu,
  • Certifikát FCE at CAE level (grade A) – úroveň C1,
  • Lektorka AJ,
Jmenuji se Martina Steklá, je mi 20 let a momentálně studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze na Fakultě mezinárodních vztahů, obor Mezinárodní studia – diplomacie.

Povahově jsem přátelská, nekonfliktní, optimistická, cílevědomá a tak trochu perfekcionistka, což považuji za jednu ze svých nejlepších a nejhorších vlastností zároveň.

Od malička se věnuji umění – vyzkoušela jsem vše od ručních prací přes balet, zpěv a hru na hudební nástroje. Dodnes se aktivně věnuji zpěvu v komorním sboru. Ze sportu mám kromě tance ráda především lyžování a bruslení. Dále velice ráda čtu klasickou literaturu a sleduji kvalitní filmy.

Ze všeho nejvíce mě ale naplňuje cestování a studium jazyků. Ne nadarmo se totiž říká: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. Zatím se učím anglicky, německy a španělsky, v budoucnosti bych ráda přidala ještě francouzštinu a italštinu.

Já a angličtina

Anglicky se učím od 6 let. I přes nekvalitní výuku na základní škole se z angličtiny stal můj oblíbený předmět. Když jsem potom ve 12 letech přestoupila na osmileté gymnázium v Přelouči, stala se angličtina mým koníčkem. Začala jsem se ji učit i soukromě a tenkrát jsem skutečně zjistila jak se dá efektivně učit cizí jazyk. Je to o trpělivém přístupu Vašeho vyučujícího a jeho přizpůsobování se studentovým potřebám. V roce 2008 jsem vyjela na jazykový pobyt do Walesu.

V porovnání s tím, co slýchám od ostatních, naše hodiny byly vysoce kvalitní, kreativní a účinné. Není proto divu, že jsem prošla maturitou z angličtiny na 100% ve všech částech. Na začátku maturitního ročníku na podzim 2013 jsem také úspěšně složila Cambridgeské zkoušky FCE se známkou A, což mi deklaruje úroveň angličtiny na C1. Stále se ale snažím zdokonalovat nejen v učení angličtiny, ale také ve formě, jak se efektivně učit cizí jazyk, aby byla výuka co nejrychlejší a nejpříjemnější.

Kromě výuky v Anglicky za rok se ve škole zabývám obchodní angličtinou, ve volném čase čtu knihy v angličtině a příležitostně překládám. Za svůj největší úspěch kromě získání certifikátu považuji své přijetí na obor Angličtina se zaměřením na tlumočnickou a překladatelskou praxi na Univerzitě Palackého v Olomouci, kam se přes velice náročné tříkolové přijímací řízení dostalo asi 30 studentů z 350 přihlášených, i když já nakonec zvolila školu jinou.

Co Vás čeká?

Díky angličtině na gymnáziu jsem zvyklá na vysoce interaktivní a zábavné hodiny, které mi slouží jako inspirace pro individuální výuku. Při přípravě hodin se snažím být kreativní, aby hodiny nebyly jednotvárné, ale dynamické. Zastávám názor, že nejdůležitější je komunikace, takže se na mých hodinách hodně povídá. Nejdůležitější je nebát se promluvit a já se Vás pokusím tohoto strachu zbavit! Zkušenosti mě naučily, jak se efektivně učit cizí jazyk ?

Samozřejmě se také velice ráda přizpůsobím Vašim osobním přáním a potřebám – prostřednictvím Vašich oblíbených témat Vám uzpůsobíme výuku přesně na míru, ať už se bude jednat o intenzivní přípravu na certifikáty, základní komunikaci před dovolenou, práci v zahraničí, či cokoliv jiného. ?

Hodiny si můžete objednat dole na stránce zde.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo