• Výuka angličtiny
  • 31 let,
  • Studentka anglického jazyka přes 25 let,,
  • Osmiletá pracovní zkušenost z Anglie,
  • Zkušenosti z mezinárodních jazykových škol,
  • Úspěšně absolvování jazykového certifikátu CAE (C1),
  • Zkušenosti z dlouhodobých pobytů z USA a Kypru,
  • Lektorka AJ,
Ahoj,

vyučuji anglickou konverzaci v Praze 4 - Braník a všechny Vás moc zdravím a ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh.

Miluji hudbu, tanec, no a právě to mě přivedlo k angličtině. V 5-ti letech mě po naléhavém žadonění, a po vzoru mé o 6 let starší sestry, moji rodiče konečně přihlásili na společenské tance a z písní, na které se tehdy trénovalo, jsem byla unesená, ale nerozuměla jsem jim, jelikož všechny byly v anglickém jazyce.

Má snaha o zpěv těchto písní spolu v kombinaci s používáním vymyšlených anglických slov, dovedl mé rodiče k závěru, že je nutno mě v 8-mi letech přihlásit na první jazykovou školu, která se u nás ve městě tehdy otevřela. A tam už mě nešlo zastavit. Na skvělou paní učitelku, která se zaměřovala právě na anglickou konverzaci, vzpomínám dodnes.

Během studia na gymnasiu jsem na 3 měsíce vycestovala v rámci work and travel programu do státu Maine, USA. Tam jsem působila jako lektorka tance na dívčím letním táboře. Po vystudování gymnasia jsem rok studovala vysokou, ale to bohužel nebylo to pravé a já toužila po jediném – chci cestovat, pracovat v zahraničí, podívat se jak žijí svůj každodenní život lidé, kteří hovoří tím líbezně znějícím jazykem. Přes vyslovený nesouhlas mých rodičů jsem se sbalila a odjela do Londýna jen tak zkusit štěstí. V zahraničí jsem strávila nakonec 8 let, z toho 7 let v Anglii, kde jsem posledních 5 let pracovala ve 4* hotelu jako recepční a postupně se vypracovala do role manažerky rezervací.

Jeden rok jsem také strávila na Kypru, kde jsem pracovala jako administrativní pracovník v anglické firmě zabývající se nemovitostmi. Díky angličtině a přátelům z různých koutů světa jsem se tehdy rozhodla, že podniknu 3 měsíční cestu kolem světa a tyto kamarády navštívím. Procestovala jsem tak Austrálii, Nový Zéland, Fidži a USA.

Svým splněným snům vděčím angličtině a pokud víte, že zdokonalení tohoto jazyka i Vám pomůže k uskutečnění Vašich snů, ráda budu sdílet moje nadšení. Jsem novopečená maminka, tudíž na mateřské dovolené, a v čase, který mám v odpoledních hodinách bych ráda vyučovala anglickou konverzaci v Praze 4 - Braník.

Budu se moc na Vás těšit,

Hodiny si můžete objednat dole na stránce zde.

Krásný den,

Markéta

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo

Additional Info