Výuka angličtiny,
22 let,
Studentka anglického jazyka přes 15 let,
Certifikát FCE a BEC,
Studentka VŠE (obor cestovní ruch),
Lektorka AJ,

Ahoj!

Jmenuji se Markéta Jordáková a ráda bych Vám představila svůj příběh.

Angličtinu studuji již 15. rokem. Je to nádherný a hlavně jednoduchý jazyk, kterého se rozhodně bát nemusíte! Gramatika je jednoduchá, slovní zásoba zdaleka ne tak rozsáhlá jako ta naše a výslovnost se dá také hravě naučit. Po osvojení základů je to vskutku easy!

Já sama mám certifikát FCE a BEC, nyní se připravuji na CAE. Rok jsem strávila studiem angličtiny v jazykové škole a nyní druhým rokem studuji VŠE, obor Cestovní ruch a regionální rozvoj. Mezi mé koníčky patří především irský tanec, cestování, sport a vše co mohu dělat společně s kamarády!

Díky angličtině se stanete nezávislými, sebevědomými lidmi, kteří se nebojí vycestovat a poznávat krásy Země. Využijete ji v každodenním životě a pomůže vám dosáhnout na úspěchy ve škole, získat vysněnou práci, ale především, nezávislé cestování a poznávání nových lidí a kamarádů všude po světě! A to se vyplatí.

Spolehněte se se svou jazykovou výbavou sami na sebe. Ráda vám k tomu dopomůžu a naučím vás vše potřebné. Hodiny musí bavit především vás! Stále si myslíte, že vás angličtina se mnou nebude bavit? No, budete mě muset sami vyzkoušet! ?

Hodiny si můžete objednat dole na stránce zde.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo