Výuka angličtiny,
25 let,
Studentka Pražské vysoké psychosociálních studií,
Studentka anglického jazyka přes 13 lets,
Bc. v oboru Angličtina-Španělština na TUL,
Úroveň anglického jazyka C1,

Jmenuji se Markéta Hvězdová, je mi 25 let a studuji psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií v Praze. Mám vystudovaného bakaláře na Technické univerzitě v Liberci obor Angličtina - Španělština.

Co se týče angličtiny, na základní škole se nám neustále měnili učitelé, takže odtamtud jsem si odnesla akorát tak špatné základy. Na gymnáziu jsem potom měla štěstí v neštěstí a na angličtinu jsme měli velmi přísného a obávaného profesora, kterému ale doteď vděčím za to, že mě donutil se angličtinu pořádně naučit. Díky němu mě začalo bavit studium jazyků a získala jsem pevné základy, na kterých stavím dodnes. Nakonec jsem skoro omylem začala studovat Angličtinu a Španělštinu na pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci, kde jsem zjistila, že mě studium jazyků velmi baví a naplňuje a taky že to vlastně nebyl omyl, ale požehnání. V rámci tohoto studia jsem byla na Erasmu ve Španělsku, kde jsem studovala předměty téměř jen v angličtině. Poté co jsem složila dvoje státnice ze Španělštiny a z Angličtiny jsem začala studovat psychologii v Praze. Poslední dvě léta jsem strávila na Mallorce, kde jsem pracovala v komunitě Angličanů, díky čemuž jsem si naprosto zamilovala britskou angličtinu.

Čím více zkušeností a znalostí jsem si v angličtině osvojovala, tím více mě tento jazyk bavil a také jsem přiházela na to, jak moc usnadňuje člověku život angličtinu ovládat. Domluvíte se kdekoliv s kýmkoliv a hlavně máte přístup k veškerým informacím. Zjistila jsem, že na dabované filmy se již dívám jen s těžkým srdcem, protože mi vadí, jak herci hýbají pusou jinak, než by podle zvuku měli, takže se na filmy a seriály dívám téměř jen v originálním znění. Velmi mě baví číst beletrii v angličtině a co se týče mého studia psychologie angličtina je klíčem k většině informací, protože většina novějších zajímavých článků a knih není přeložena do češtiny. Myslím si, že čtení mi pomáhá velmi ve zdokonalování se a zlepšování se v tom jazyce, ve kterém právě čtu.

Během mého studia angličtiny jsem zjistila, že mě baví předávat dál mé znalosti a vysvětlovat ostatním jak angličtina funguje. Začala jsem tedy učit přátelé a rodinu, až jsem se dostala k učení soukromých hodin. A to jsem si vždy říkala, že to poslední co bych v životě chtěla dělat je učit.

Krom toho, že mě naplňuje se více a více vzdělávat v tom, co mě baví, také miluji freeskiing, moře, hory, lesy, cestování a umění. V tom mě uchvátilo tetování, čemuž se taky aktivně věnuji jako tatérka.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo