• 20 let
  • Studentka pedagogické fakulty
  • Držitelka certifikátu FCE
  • Úroveň angličtiny B2-C1
Dobrý den,

Jmenuji se Markéta Fenzelová, je mi 20 let a v současné době studuji na Západočeské Univerzitě v Plzni na Pedagogické Fakultě, obor Anglický jazyk a Psychologie se zaměřením na vzdělávání.

Považuji se za přátelského a veselého člověka, co se rád učí nové věci a poznává nové lidi.

Anglický jazyk jsem se začala učit v 5 letech a mým největším štěstím bylo nejspíše to, že jsem od té doby vždy měla možnost studovat pod vedením pouze velice dobrých učitelů, a to jak ve škole, tak v soukromých hodinách. Jejich přístup k jazyku i k učení mě motivoval k tomu, abych i já sama začala učit a dál předávala své znalosti a pomáhala lidem, kteří třeba takové štěstí na učitele jako já neměli.

Co se týče mých koníčků, hodně cestuji, díky čemuž anglický jazyk využívám naplno. Mimo to se věnuji hudbě, četbě, psaní a ráda trávím čas v přírodě.

Jak jsem se vlastně angličtinu naučila?

Jak už jsem zmínila, základem byli dobří učitelé. Sama jsem pak angličtinu vnášela do svých koníčků, například jsem začala číst knihy v angličtině. Na začátku 4.ročníku střední školy jsem pak úspěšně složila Cambridgeské zkoušky FCE. Během této doby jsem se seznámila se spoustou rodilých mluvčích, kteří pro mou angličtinu byli velkým přínosem. Maturitní zkouškou jsem prošla na 100% a tehdy jsem začala s doučováním.

Hodiny se vždy snažím vést tak, abychom společně nejen zlepšovali to co je potřeba zlepšovat, ale aby pro Vás angličtina byla i zábava a třeba jste v ní našli takové zalíbení, jaké jsem v ní našla i já.