• Výuka angličtiny,
  • Umí plynně čtyřmi světovými jazyky,
  • Studentka právnické fakulty,
  • Pracuje jako překladatelka,
  • Lektorka AJ
Dobrý den,

nejdůležitější pro to, aby se někdo něco naučil, myslím, je, aby byl motivovaný a cítil se během učení dobře. (To hlásal už Jan Ámos 🙂

Co se týče osobní pohody studenta, jsem zastáncem partnerského přístupu učitele k žákovi a respektu k jeho potřebám. Individuální výuka umožňuje přizpůsobení potřebám studenta. Umožňuje mu využít plně celou vyučovací hodinu, kdy může vše dostatečně sám aktivně procvičit, což je nejefektivnější metoda. Vše při zachování vedení a podpory ze strany učitele.

Co se týče motivace, je zřejmé, že znalost angličtiny je užitečná snad každému a také se ji snad každý může naučit tím spíš, že je to jazyk spíše jednoduchý a jazyk se může naučit opravdu každý, (každý jsme zvládli mateřštinu), i když třeba ne stejně dobře, ale dost na to, aby mu umožnil dorozumění a to je podstatné. Angličtina je jazykem vzdělanců i obchodníků, je nezbytná pro všechny, kteří se chtějí uplatnit v mezinárodním měřítku, nebo „jen“ vědí, že je dobré rozumět, ať už v práci, nebo ve společnosti. Angličtina je společným jazykem většiny světové populace a je do ní přeložena většina důležitých textů. Latinou současnosti.

Já osobně jsem postupně ovládla čtyři cizí jazyky na té úrovni, že mi to umožňuje číst a psát, stejně jako mluvit a rozumět mluvenému slovu. To je zároveň výčet jazykových dovedností (jinými slovy gramatika a slovíčka), které si spolu budeme snažit osvojit, pokud si mne zvolíte jako svého lektora.

Můžu vyučovat začátečníky i pokročilejší studenty. Velmi ráda budu učit malé děti. Vzhledem k právnímu a uměleckému vzdělání vám můžu pomáhat s odborným anglickým jazykem.

Výuka může probíhat v „kanceláři“ v místě mého bydliště v Praze u Anděla, nebo můžu za vámi, nebo vašimi dětmi přijet.

Let´s study English together !

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo