• Výuka angličtiny,
  • 24 let,
  • Studentka PF UK,
  • Studentka AJ přes 12 let,
  • Úroveň anglického jazyka B2,
  • Bývalá členka Common law society,

Milí studenti a studentky angličtiny, vážím si vašeho zájmu rozvíjet svou znalost anglického jazyka a děkuji, že jste si pro tento účel vybrali právě naši společnost.

Osobně se domnívám, že jsem měla ohledně výuky angličtiny na školách, které jsem navštěvovala, obrovské štěstí. Tento dojem ve mně ještě vzrostl po přečtení některých odstrašujících historek. Po pravdě jsem se nikdy nesetkala s vyučujícím, který by neudělal maximum pro to, aby nás podporoval v mluvení, nebo by v souvislosti s tím vytvořil nějaké stresující prostředí. Zvláště na jazykovém gymnáziu, které jsem navštěvovala, probíhala výuka vždy velmi příjemným a zajímavým způsobem. Především jsem vděčná za kombinaci různých aktivit při studiu. Samozřejmě jsme pracovali s učebnicemi a dělali cvičení podle nich, ale také jsme sledovali filmy, četli knihy, hráli hry … a neustále jsme byli vybízeni k tomu, abychom mluvili. Pokud někdo udělal chybu, ne že by se mu to zatajilo, ale nikdy nám v tom nikdo nevymáchal čumák. Ovšem i v takovémto případě je velkou výhodou navštěvovat navíc soukromé hodiny. Můžete se tak posunout v rámci skupiny, což je velice motivující, a také se lze zaměřit na to, co vám osobně nejde.

V posledním ročníku jsem si vybrala jako volitelný předmět anglickou literaturu, což mě tak nadchlo, že jsem se posléze přihlásila na VŠ v Olomouci na kombinace angličtiny s latinou a češtinou. Zároveň jsem se ale dostala na práva v Praze, a ta měla přednost.

Věřím, že vám po všem, co bylo řečeno, i s ohledem na fakt, že si prohlížíte stránky jazykové školy, nemusím vysvětlovat, proč je angličtina tak přínosná a obohacující. Přesto jsem se chtěla svěřit s některými svými dekadentnějšími tendencemi, jako je četba Terryho Pratchetta, sledování Derrena Browna, vaření podle Jamieho Olivera … při kterých je angličtina obrovskou výhodou, pokud ne nezbytností.

Ovšem je třeba zdůraznit, že mezi moje koníčky patří v první řadě studium J, v druhé řadě pes – úžasný malý kernteriéřík mojí mamky a na třetí řadu už mi v podstatě nezbývá čas.

Ačkoli netvrdím, že mé časové možnosti nejsou do značné míry limitovány, velmi ráda bych se s některým(i) z vás věnovala mému oblíbenému jazyku - angličtině.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo