• Výuka angličtiny,
  • 23 let,
  • Studentka anglického jazyka přes 10 let,
  • Studentka VŠ, anglický a francouzský jazyk pro komerční praxi,
  • Zkušenosti ze čtyř vzdělávacích pobytů z Velké Británie,
  • Úroveň anglického jazyka (B2),
  • Lektorka AJ,
Ahoj studenti a studentky,

myslím, že jako první krok bude fajn, když Vám napíši o sobě pár řádek, abyste věděli, do čeho jdete. Jaké mám s angličtinou zkušenosti a tak ...

Na kroužek angličtiny jsem chodila už v mateřské škole, ale opravdu bavit a zajímat mě začala až později na základní škole s rozšířenou výukou jazyků, a to hlavně díky oblíbené paní učitelce. Od té doby jsem se dívala na filmy a seriály v originálním znění a snažila se pochytit typické fráze a hovorové výrazy. Knihy čtu ráda a později jsem si i ráda přečetla knihu v AJ. Myslím, že čtení knih je pro porozumění cizímu jazyku opravdu důležité. S dobrou knížkou od dobrého autora už ani nevnímám, že čtu v cizím jazyce, vstřebávám anglickou gramatiku, anglické fráze a slovíčka zcela automaticky.

Se základní školou jsem byla čtyřikrát na vzdělávacím pobytu v Anglii, kde jsme bydleli vždy v rodinách u rodilých mluvčích a docházeli jsme na kurzy do školy s tamními učiteli. Pobyty v cizí zemi Vám také mohu doporučit. Člověk je hozen do vody a musí začít plavat. V tu chvíli každý zjistí, že trénink se vyplácí. Důležité je najít si dobrého trenéra (nebo trenérku)

Momentálně studuji na vysoké škole obor anglický a francouzský jazyk pro komerční praxi. Škola se hodně specializuje na anglickou gramatiku a anglické fráze, a proto věřím, že patří mezi mé silné stránky. Po škole bych si ráda splnila sen a odjela na nějakou chvíli do Kanady, poznat tamní krásy divoké přírody a lidi, se kterými bych mohla mluvit v anglickém a francouzském jazyce.

Studium i výuka jazyků mě opravdu baví a věřím, že když se na to jde správnou cestou, tak může angličtina bavit každého. Věřím, že dokáži naučit každého i to nejtěžší z cizího jazyka jako je anglická gramatika a anglická slovíčka i když nemá na výuku jazyka třeba ty správné „buňky“.

Myslím, že my v Anglickyzarok.cz jsme tu správnou cestu našli a rádi Vás po ní povedeme.

Hodiny si můžete objednat dole na stránce zde.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 720 934 085, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 735 701 525
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo