Výuka angličtiny,
19 let,
Studentka anglistiky-amerikanistky a překladatelství na FF UK,
Studium jazyka přes 11 let,
Jazykový pobyt v Anglii,
Certifikát CAE (grade A – level C2)

stručně a výstižně o mně

Josefína Simková je jméno mé a jsem studentkou oboru anglistika-amerikanistika a angličtina pro mezikulturní komunikaci na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy.

Obecně řečeno jsem člověk, který se rád baví a směje. Ve volném čase se ráda mazlím se zvířátky a čtu, snažím se ale být i aktivní, proto se pravidelně věnuji józe a dalším sportovním aktivitám. Zbytek volného času trávím četbou nebo hrou na kytaru.

můj vztah k angličtině

Jako každý, já jsem také s angličtinou jednou začínala. První slovíčka jsem se začal učit už ve školce, ale intenzivní výuky se mi dostalo až od třetí třídy. Chodila jsem na jazykovou školu a ve volném čase obohacovala své znalosti se soukromou doručovatelkou. Ve dvanácti letech jsem se vydala na prázdniny do Anglie na intenzivní jazykový kurz a po základní škole jsem nastoupila na anglicko-české gymnázium, kde jsem kromě angličtiny samotné měla v tomto jazyce i několik dalších předmětů. V roce 2016 jsem složila zkoušku CAE na úrovni C2 a od září 2017 studuji anglistiku-amerikanistiku a překladatelství na Univerzitě Karlově.

Nejvíce angličtinu používám při komunikování s přáteli či při sledování filmů, abych své znalosti ale nějak zúročila, čas od času překládám pro neziskové organizace nebo jen tak pro babičku.

Mohu říct z vlastních zkušeností, že motivací studenta je z 80 % lektor sám, proto se budu snažit dosáhnout toho, aby se studenti či žáci na mé hodiny těšili. Nikdo nemá rád nudu a opisování slovíček, proto je mým hlavním cílem poskytnout vědomosti zábavnou formou. Řídím se heslem „náš zákazník, náš pán“, proto bude hlavní náplní hodin to, o co si sám klient požádá, ať už se jedná o procvičování gramatických jevů či konverzaci o oblíbených seriálech.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo