• Bydliště 7 let v Londýně
  • Zkušenosti s výukou v mateřské škole
  • Zkušenosti s přípravou maturantů

Jmenuji se Jana Vasková, je mi 45 let a momentálně pracuji jako lektor AJ a věnuji se fotografování.

Mám hodně energie, kterou ráda rozdávám mezi lidi. Mám velice dobré komunikační schopnosti, využívám je na podporu a motivaci lidí k lepším výkonům. Přátelé mne mají rádi za můj pozitivní přístup k životu a motivaci. Dřív jsem hodně cestovala, zejména po Evropě. Cestování je moje velká vášeň.

Ve volném čase se věnuji fotografování, což naprosto miluji. Ráda čtu a sleduji filmy. Mám velmi ráda různé styly hudby.

Když jsem se ve dvaceti rozhodla odejít do Anglie jako au-pair, začala moje cesta objevování anglického jazyka, ale taky způsobů jiné kultury. V Anglii, konkrétně v Londýně jsem žila 7 let.

Po návratu na Slovensko, odkud pocházím, jsem se začala aktivně věnovat výuce angličtiny. Anglický jazyk jsem začala učit na jazykové škole jako lektorka souběžně s výukou na střední škole jako učitelka. Tam byla angličtina zejména soustředěná na konverzaci a na úplnou přípravu na zkoušky a maturitu. Učila jsem taky malé děti v mateřské škole a kluky na základní fotbalové škole, kde výuka probíhala hravou formou. Takže s výukou mám bohaté zkušenosti a nebojím se do toho vložit i mé pohybové nadání.

V Praze městě mých snů žiji již 12 let. Věnovala jsem se i jiným pracovním projektům, kromě angličtiny. Realitám a pronájmu airbnb. Po lehčí úvaze jsem se pak znovu rozhodla vrátit k výuce angličtiny.

Angličtina je moje vášeň. Tím, že jsem se ji naučila v Anglii, rozumím různým obratům a slovním spojením. Taky umím velmi dobře vysvětlit gramatiku, způsobem, aby to studenti pochopili. Snažím se vybírat zajímavé témata na konverzaci. Dokážu připravit na zkoušky, certifikáty a maturitu. Suma sumárum, po létech praxe jsem se naučila byt flexibilní k požadavkům studenta. Vycítit, jaký styl kdo potřebuje.

Co jsem si všimla u hodně studentů je jakýsi strach komunikovat v anglickém jazyce, ale ten dokážeme spolu hned odbourat. Základ je chtít.

Budu se těšit na naše společné hodiny s dávkou humoru a nového objevování v anglickém jazyku.

Hodiny si můžete objednat dole na stránce.