• 20 let
  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí
  • Lyžařský instruktori
  • Jazyková úroveň C1

Jmenuji se Jakub Kulkus,

je mi 20 let a aktuálně pracuji na juniorské pozici jako strojní konstruktér v Praze v Hostivaři.

Mohlo by se na první pohled zdát, že jsem jen technicky zaměřený člověk, se kterým bude pravděpodobně nuda, ale dejte mi možnost a velmi rád Vás přesvědčím o tom, že to tak není.
Jsem přátelský, vtipný, spolehlivý a vždy se snažím jít naproti novým příležitostem a výzvám.
Ve volném čase si jdu nejradši zaběhat, zahrát si na kytaru, případně si přečíst knížku, ale nezapomínám taky na to, jak prostě relaxovat v parku a vnímat přírodu a krásu okolo sebe.
Jako své silné stránky vnímám to, že umím jít za svým cílem, motivovat a společně najít zápal s lidmi okolo sebe a také to, že usiluji o co nejlepší výsledek.

Já a angličtina
Angličtině jsem se začal podrobněji věnovat na střední škole, kdy jsem se začal zajímat o to, jaké v angličtině fungují pravidla, jak zní a co všechno s její pomocí můžu vyjádřit. Měl jsem učitele, který mi spoustu předal a věděl, čemu se v danou chvíli věnovat. To pro mne bylo velkým přínos a o to více mě jazyk bavil.

Měl jsem radost z toho, že jsem konečně začal rozumět hudebním textům a tím pro mě angličtina a zároveň zahraniční muzika dostala nový rozměr.

Po dokončení střední školy a také brzkém ukončení studia vysoké školy, jsem se rozhodl odcestovat do zahraničí a učit se angličtinu cestou, která je dle mého nejefektivnější a to tak, že jsem začal anglicky komunikovat, vždyť mi také nic jiného nezbývalo. Tato zkušenost byla skvělým přínosem a denně jsem téměř 5 měsíců mluvil se zákazníky a kolegy jelikož jsem pracoval jako číšník.

Poté následovaly další možnosti odcestovat a učit se angličtinu a teď mám mnoho kamarádů, se kterými jsem často v kontaktu a můžu tak udržovat a zlepšovat svou mluvenou i psanou angličtinu.

Co Vás čeká?

  • intenzivní, dynamický a individuální přistup
  • příjemná a stresu zbavená lekce
  • budeme si hodně povídat
  • pokusíme se společně vnímat mluvenou angličtinu a najdeme způsob, jak jí co nejlépe rozumět