Výuka angličtiny,
3 světové jazyky,
Kurzy z Velké Británie,
Životní partner je cizinec,
Úroveň angličtiny C1,
Lektorka AJ,

Ahoj milí studenti,

narodila jsem se v Československu v období, kdy Evropa byla rozdělena tzv. železnou oponou na západní a východní blok. Během mých školních let jsem neměla absolutně žádný zájem, ani motivaci, studovat jakékoliv cizí jazyky. Proč taky? Vždyť se téměř nikam nesmělo cestovat!

Naštěstí, ještě jako mladá, jsem zažila v roce 1989 revoluci a po ní konečně vytoužené otevření hranic. Znamenalo to možnost cestovat a zejména získat zajímavou práci u některé z nově příchozích zahraničních firem. Bylo mi jasné, že bez anglického jazyka můj život nemá perspektivu. Jak bych se domluvila v cizině? Jak bych se mohla ucházet o práci v zahraniční firmě? Bez znalosti angličtiny byly šance osobního i pracovního rozvoje takřka žádné.
Tudíž vrhla jsem se po hlavě do studia! Začala jsem navštěvovat kurzy cambridgské, pak Oxfordské a nakonec Americké angličtiny. Rozjela jsem se i do jižní Anglie, do městečka Hastings, kde jsem měsíc strávila v britské rodině a chodila do školy na denní studium angličtiny.

Během studií angličtiny jsem pracovala zprvu u jedné americké obchodní společnosti a poté u americké investorské firmy, kde jsem začala jezdit i na služební zahraniční cesty. Cestování se mi tak zalíbilo, že jsem se rozhodla vystudovat VOŠ Cestovní ruch. Studium jsem úspěšně ukončila absolutoriem a státní zkouškou z anglického jazyka.

Protože se velice ráda učím stále něco nového, tak jsem ještě navíc vystudovala VŠFS, obor Marketingová komunikace, kde jedním z mnoha předmětů byla po celých pět let i Business English.

Angličtina mi otevřela nové obzory. V současnosti pracuji v oboru digitální marketing, hodně cestuji a ze svých cest píši blogy v anglickém jazyce. Můj životní partner je cizinec. Bez znalosti tohoto jazyka bych se s ním neseznámila. Svůj volný čas jsem se rozhodla využít smysluplně a věnovat se zejména dětem, kterým se budu snažit předat lásku k tomuto báječnému jazyku, s kterým se lze dorozumět téměř po celém světě.
Budu se těšit na naše setkání.

Vaše Renáta Jirasová

P.S. Angličtiny se není třeba bát. Má nejjednodušší gramatiku ze všech jazyků (Kromě povinné ruštiny jsem studovala němčinu a nyní italštinu, tak to mohu posoudit :-)).

Individuální lekce angličtiny si můžete objednat zde.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo