• certifikát AJ B2
  • studium AJ více jak 5 let
  • studium se zaměřením na vzdělávání
Ahoj,

jmenuji se Hedvika a ráda bych vám představila.

Narodila jsem se v roce 1999 a s angličtinou jsem se poprvé setkala již v mateřské školce. Po celou dobu mého studia na základní škole pro mne však byla předmětem, který jsem neměla v oblibě. Změna nastala na gymnáziu, kde jsem se díky dokonalé práci mých profesorů konečně odvážila mluvit a začala jsem své pasivní znalosti využívat. V této chvíli jsem se rozhodla, že bych se chtěla s angličtinou posunout dále. Začala jsem tedy docházet i na mimoškolní soukromé hodiny a připravovala jsem se na zkoušku FCE, kterou jsem složila v prosinci 2017. Mé nadšení mě ani potom nepřešlo a nyní se připravuji na zkoušku CAE.

Po čerstvém absolvování studia na gymnáziu pokračuji na vysokou školu, a to konkrétně na přírodovědeckou fakultu, obor biologie a fyzika se zaměřením na vzdělání. Mám tak možnost stát se v budoucnu učitelkou, což je mé přání již od dětství. Jakožto životní optimista bych chtěla studentům předat nejen informace týkající se daných předmětů, ale také právě můj optimismus, motivaci a dobrou náladu 😊. V tomto duchu bych ráda vedla i své hodiny angličtiny.

Co se týká mých koníčků, mám pozitivní vztah k hudbě, v dětství jsem po dobu osmi let hrála na housle, a i přestože to neumím, ráda si kdykoli zazpívám 😊. Poté, co jsem skončila s hrou na housle, jsem se začala věnovat sportu, který se stal mou životní vášní. Mám ráda běh, strečink, posilování, ale nejvíce jsem sama sebe našla v bojových sportech. Od čtrnácti let cvičím karate, ve kterém jsem se v národních soutěžích několikrát umístila na medailových pozicích. Začala jsem se také věnovat bojovému systému krav maga, který mě velmi zaujal, hodlám se mu v budoucnu aktivně věnovat a co nejvíce se posouvat.

Ráda bych ještě zmínila svůj velmi pozitivní vztah k přírodě a zvířatům, která mě v mém domácím prostředí v hojném počtu obklopují 😊.