• Certifikát BEC Ventage a FCE
  • Cílem získání certifikátu CPE
  • Zkušenosti s výukou jazyků 3 roky
Jmenuji se Eliška a je mi 25 let. S angličtinou se známe asi 18 let.

Od první třídy jsem se učila angličtinu ve škole a navštěvovala kroužky. Na základní škole jsme se učili kromě angličtiny i německy a francouzsky. Myslím si, že právě to bylo období, kdy jsem si studium jazyků tak oblíbila. Nicméně angličtina u mě zůstala na první příčce. Můj pocit umocňovalo i cestování, při kterém jsem poznala a pochytila různé přízvuky a naučila se lépe komunikovat, jelikož se ve škole dbalo především na gramatiku a slovní zásobu. Moje nadšení z angličtiny nevyprchalo a dnes studuji obor European Agrarian Diplomacy na České zemědělské univerzitě v angličtině.

Podařilo se mi získat certifikáty FCE a BEC Vantage a mým dlouhodobým cílem ohledně angličtiny je, kromě cestování a výuky, získání certifikátu CPE. A samozřejmě neustále na sobě pracovat (protože vždy je co zdokonalovat).

Asi před třemi roky jsem začala doučovat. Netušila jsem, jak moc pozitivní vztah si k výuce vypěstuji. Při výuce angličtiny se vždy snažím najít nějaký způsob, jak hodiny oživit, aby to nebyla nuda, a aby to bylo přínosné pro obě strany (studenta i mě). Jsem nadšená, když mohu předat vědomosti dál a zároveň to studenty baví. Motivují mě jejich úspěchy a dodávají mi energii se nadále zlepšovat. Ten pocit mluví sám za sebe.

Mé motto zní: „Anything is possible if you believe.“ Dle mého názoru se dá tato věta aplikovat do nejrůznějších oblastí našeho života. Pokud člověk sám sobě dostatečně důvěřuje, posouvá tím hranice toho, co zvládne a dokáže, ať už se jedná o cokoliv.

Ve svém volném čase ráda cestuji, sportuji, vařím, chodím do kina a zajímám se také o bytový design, fotografování a módu. Sebe bych popsala jako veselého a upřímného člověka, který se nebojí učit se a zkoušet nové věci. Jsem poměrně velký perfekcionista, což se někdy nesmírně hodí, ale zároveň dokáže člověka v některých situacích pěkně potrápit.