Výuka angličtiny,
19 let,
Studentka VŠE - obor mezinárodní vztahy,
Zkušenosti z letních škol v zahraničí,
Roční pobyt v Anglii,
Zkušenosti s výukou AJ,

Ahoj,

Jmenuji se Dominika Svárovská, je mi 19 let a jsem čerstvou maturantkou z Gymnázia Nad Alejí. Od září budu studovat Vysokou školu ekonomickou v Praze na Fakultě mezinárodních vztahů, obor Mezinárodní studia – diplomacie.

Angličtině jsem se začala pečlivě věnovat, když jsem přestoupila na základní školu s rozšířenou výukou jazyků, kde se angličtina stala mým nejoblíbenějším předmětem. Už od 12 let jezdím pravidelně do ciziny na letní školy studovat angličtinu. Od té doby se nebojím vydat do neznáma, kde se nedorozumím svým rodným jazykem. V roce 2015 jsem odjela během studia na gymnáziu na rok do Anglie, kde jsem navštěvovala školu Prince Henry’s High School a žila rok v hostitelské rodině. Angličtina se pro mě stala součástí každodenního života.

Zatím to asi na Vás působí, že mi angličtina spadla sama do klína a nemusela jsem se nikdy pořádně učit. Bohužel tak to úplně nebylo. Ale jsem vděčna za každou minutu svého života, kterou jsem angličtině věnovala. Vidím, jak se mi to do života hodí a jak je s angličtinou vše snadnější.

Vzhledem k tomu, že jsem absolvovala výuku angličtiny ve škole, na různých kurzech v České republice a v zahraničí, tak věřím, že již mám dostatek zkušeností s různými metodami výuky a věřím, že pro každého dokážu najít metodu, která mu bude vyhovovat.

Budu se těšit na naše hodiny angličtiny 🙂

Dominika

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo