Výuka angličtiny,
24 let,
Studentka univerzity v Birminghamu (Anglie),
Úroveň angličtiny C1,

Ahoj všichni,

Jmenuji se Andrea a právě jsem dokončila bakalářské studium na univerzitě v anglickém Birminghamu. Studovala jsem obor Business Enterprise a díky tomu se poměrně dobře orientuji v Business English.

Jak já jsem se vlastně dostala na studia do UK? Ptám se i sama sebe. Shoda mnoha okolností mi najednou řekla, že studium na VŠE už mi nepřináší radost, a tak že potřebuji změnu. Šla jsem tedy hledat štěstí kousek dál a povedlo se. Do Anglie jsem přijela s angličtinou úrovně B1 možná horší, tudíž začátky byli neskutečně tvrdé a mnohokrát jsem už začínala balit kufry a vracet se domů. Naštěstí jsem výzvu přijala a univerzitu dotáhla do konce.

Jako největší důvod proč jsem se neotočila zády, bylo to, že jsem se pomaloučku a polehoučku zlepšovala a byla schopná více a více komunikovat. Ta radost z každé (alespoň částečně) povedené věty, mi nedala odjet. Anglicky jsem se neučila z knih ale z běžné konverzace s kamarády a v práci. Začala jsem používat věty, co jsem už někde slyšela a postupem času skládám věty i sama.

Toto je přesně důvod, proč se angličtina stala vášní a koníčkem. Zůstala mi ta radost z plynulé konverzace a moc ráda bych studentům ukázala, že tu radost můžou mít taky. Není to nic složitého, jen se nebát, poslouchat, otevřít mysl a ono to přijde na jazyk samo 🙂

Kontaktní a objednávkový formulář

Tel: 721 225 391, Email: anglickyzarok@gmail.com


Vaše zprávy vyřizuje Anička

benefit plus logo
Souhlasím se zpracováním osobních údajů