Mimořádná nabídka doučování a hlídání v období karantény

Mimořádná nabídka doučování a hlídání v období karantény

Jazyková škola rozhodla pomoci všem rodičům, kteří jsou zasaženi bezpečnostním nařízením vlády o zavření základních, středních a vysokých škol. Zajistíme suplování výuky a hlídání dětí.

Víme, že ne všechna zaměstnání je možno dělat z domova, a ne vždy je možné si vzít volno a zůstat s dětmi doma. Pokud se nacházíte v nouzové situaci, protože zrovna Vás se bezpečnostní nařízení vlády dotklo, neváhejte se na nás obrátit. Naši prověření lektoři netrpí žádnými příznaky. V celém světě navíc nebyl prokázán případ, kdy by dítě nakazilo dospělého člověka, takže rovněž lektoři nemusí mít žádný strach, že se nakazí od Vašich dětí. Díky tomu může vzájemná spolupráce fungovat bezvadně.

Kromě jazykových kurzů začínáme poskytovat i dvě nové služby – Všeobecné doučování dítěte a Hlídání dítěte.

1) Všeobecné doučování dítěte na ZŠ / SŠ:

Lektor se bude s dítětem učit různé předměty, které budou dle Vašeho přání potřeba, tak aby dítě neztratilo kontakt s konkrétní školní látkou po dobu uzavření školních vzdělávacích institucí. Lektor pomůže s úkoly a projekty, které dítě obdrží od školy, projde s ním probíranou látku pro vyžadované předměty (český jazyk, matematika, fyzika, chemie, přírodopis, zeměpis, dějepis a další). Je třeba, aby dítě mělo své učebnice a materiály ze kterých se učí. Služba bude poskytována minimálně na 2 hodiny.

2) Hlídání dítěte:

Lektor bude s dítětem doma a zajistí, aby se mu nic nestalo. Zaměstnanec Anglickyzarok dohlíží na svěřené děti na prvním nebo druhém stupni ZŠ. Zaměstnanec pouze dohlíží na svěřené děti ve stejné místnosti, ale neprovádí žádnou výuku. Zaměstnanec typicky VŠ student dává na děti pozor a dohlédne, že se sami učí/píší úkoly, kreslí si a dělají jiné kreativní činnosti, hrají si i jinak než jen na počítači/mobilu, že se nasvačí/naobědvají a tak podobně. Zaměstnanec si s dětmi povídá, ale také využívá čas a připravuje se na vlastním notebooku na vlastní vysokoškolské předměty. Minimální objednávka je 180 minut, ale hlídání může být navýšeno dle potřeby, poměr ceny/času je stejný.

Naši lektoři jsou časově flexibilní a ochotni pomoct. Jsme schopni zajistit kvalitní služby, tak abyste se nebáli o vaše ratolesti a mohli jít do práce. Budeme rádi, když zvážíte využití jedné z našich služeb, nebo kombinace obou.

Comments are closed.