IELTS stipendium na Maltě ? Proč ne!

IELTS stipendium na Maltě ? Proč ne!

Rád kombinuješ možnost výuky cizího jazyka s ojedinělým zážitkem ze zahraničí? Máme pro Tebe skvělou šanci! 😊

Rok se s rokem sešel a nás čekají nové příležitosti a nová dobrodružství. Myslím, že po té všichni toužíme - mimojiné - ve smyslu naděje k návratu do normálu. 🌍

Už pomalu přemýšlíte nad tím, jak nejlépe zužitkovat své znalosti anglického jazyka? Láká vás cesta do zahraničí, respektive do země, kde anglicky mluví každý a zároveň je možné užít si slunného počasí v podstatě po celý rok?

Nabízí se Malta! Ano, toto souostroví ve středozemí nabízí vše a ještě více! Obklopena ozurově modrou spolu s dechberoucí historickou architekturou, která sahá do dob před egyptskými pyramidami, je Malta zajisté destinací, kterou si člověk nesmí nechat ujít. Díky svému podnebí je paleta termínů k výběru příjezdu přinejmenším tak široká, jako samotný finální efekt a list nabytých vědomostí a zážitků. Léto horké a suché, ideální pro milovníky tepla a moře ‚kafíčka‘ ( 🌞🌫) střídá studená zima s občasným, ale zato vytrvalým deštěm, který tvoří krásnou zelenou scenérii. Ne nadarmo se říká, že Malta má dvě tváře. Obě stojí za to! 👌

Láká-li Vás tedy spojení užitečného s příjemným, nač čekat?

Ve velmi pěkné lokalitě, v zátoce Balluta, se nachází jazyková škola Maltalingua poskytující skvělou možnost pro každého. Škola Maltalingua slaví 10 let od doby, kdy poprvé otevřela dveře svým prvním studentům. Toto výročí si zaslouží oslavu bujarou, nabízenou všem vám dychtícím po zlepšení se ve svých jazykových dovednostech anglického jazyka.

Oč se jedná? Stipendium pro výherce nabízí:

  • IELTS po dobu 4 týdnů (30 lekcí týdně)
  • Ubytování ve školních apartmánech
  • Transfer z/na letiště,
  • + další výhody.

Pro více informací ohledně této nabídky se dozvíte zde.

Kurz IELTS je vám jistě povědomý. Získaný certifikát dopomůže k rozvoji akademické a profesní kariéry, či k přijetí na zahraniční univerzitu!

A nabídka školy zde nekončí. Vězte, že Maltalingua opravdu ráda slaví. Skrýváte-li v sobě kreativního ducha, taktéž je spuštěna soutěž o SLOGAN samotné školy, který by Maltalingua používala v následujícím roce. Studenti jsou nedílnou součástí týmu školy pověstné svou přátelskou, až rodinnou atmosférou. Je-li právě váš nápad sloganu ten pravý, výhra vás nemine!

Výběr jazykových kurzů je nemalý:

  • Standardní/Intenzivní Obecná Angličtina
  • Standardní/Intenzivní Obchodní Angličtina
  • IELTS přípravný kurz
  • CLIL/metodologicky zaměřený kurz (Erasmus+)
  • Soukromé lekce

Stane-li se tedy, že štěstíčko bude přát vašemu kolegovi – jinému fanouškovi angličtiny, není důvod věšet hlavu.

Zajímá vás studium angličtiny na Maltě? S kódem ‚10 ANNIVERSARY‘ při zadávání kurzu, se automaticky aplikuje sleva 10 %.

*Budete-li potřebovat jakékoli tipy ohledně výběru jazykového kurzu nebo výletů na Maltě a jiného, členka týmu školy Maltalingua vám ráda pomůže, a to i v českém jazyce. 😊

Comments are closed.