David Nejedlý

David Nejedlý

Dobrý den. Jmenuji se David Nejedlý a rád bych Vám řekl něco o sobě - proč jsem se rozhodl založit jazykovou školu a co pro mě znamená lektorství anglického jazyka. Můj příběh je ukázkou toho, jak moc se mi vyplatilo rozhodnutí učit se anglicky. Angličtinu využívám v každodenním životě a dává mi volnost v profesním a osobním životě.

Zkušenosti:

Anglický jazyk studuji: 18 let
Vyučuji: 2 roky

Samostudiem by se mi asi nepodařilo dosáhnout své současné úrovně v anglickém jazyce. Za výuku angličtiny vděčím svému dědovi, který se jako pozorovatel OSN zúčastnil zahraničních misí v severní Korei, Somálsku a v bývalých státech Jugoslávie.

Spolužáci a učitelé na základní a střední škole si o mně mysleli, že mám talent na jazyky, ale takový já nikdy nebyl. Jen jsem měl svého lektora (dědu), který mě pravidelně učil angličtinu. Výuku jsme měli 2x týdně a pokud to vyšlo na 24. 12., tak jsme se učili i ve Štědrý den.

Svoji úroveň konverzace jsem rozvíjel při cestách po Evropě s rodiči a při krátkých pobytech v Irsku, Walesu a Londýně. Je úžasné cestovat po světě a dorozumět se s lidmi odlišné kultury.

V posledním ročníku bakalářského studia jsem se začal zajímat o finanční trhy a obchodování s akciemi. V současnosti pracuji jako tvůrce investičních produktů pro Českou Spořitelnu a pro moji práci je mimořádně užitečné, že si snadno mohu přečíst investiční analýzy a zprávy ze zdrojů jako Bloomberg, Reuters, The Wall Street Journal a tak podobně. Cizí jazyk se dá skvěle využít pro investování, turistiku, k vlastnímu podnikání anebo pro budoucí práci.

Před nástupem do zaměstnání v bance jsem učil dvacet žáků týdně. Svoje znalosti v angličtině bych rád předával dál, a protože už mám čas učit jen pár studentů po večerech, věnuji se rozvoji jazykové školy, která pomůže ostatním lidem k tomuto užitečnému vzdělání. Za několik let vlastního učení angličtiny vím, že nejefektivnější metodou je individuální výuka s důrazem na komunikaci v přátelském duchu, s obrázky a barevně podtrhanými větnými celky pro výuku gramatiky.

Z vlastní zkušenosti Vám mohu říci, že domluvit se s cizincem přináší velké vnitřní uspokojení. Jen si to představte, někdo ze vzdálené země s jinými zvyklostmi, jinou kulturou, a přesto dokáže angličtina ty dva lidi propojit. Poznání něčeho nového je úžasné. Tento pocit je tak skvělý, že hlavně proto jsem se rozhodl řídit vlastní jazykovou školu – abych pomohl Čechům rychle se naučit anglicky. I vy to jistě dokážete. Stačí motivace (chuť se učit) a disciplína (pravidelnost výuky), pak je úspěch zaručen! 🙂

Lektorství anglického jazyka je pro mě více než jen práce. Z mého pohledu je to nástroj, jak napomáhat aktivním a pracovitým lidem uplatnit svůj potenciál v mezinárodním měřítku. Jsem asi idealista, ale tak to prostě cítím 🙂

Kdo jsem?

Jméno a příjmení: David Nejedlý

Email: dnejedly@seznam.cz
Dosažené vzdělání: Inženýr na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Mezinárodní obchod
Zájmy: lektorská činnost, finanční trhy, turistika, lyžování, kreslení, tvůrčí činnost
Oblíbené filmy: Černý jestřáb sestřelen, Wall street, Pulp Fiction, Hra o trůny
Oblíbení herci: Samuel Lee Jackson, Will Smith
Oblíbený knižní autor: Wilbur Smith, James Rollins
Knihy, které mi otevřely oči: Bohatý a chudý táta, New stock market wizards
Sny a cíle: cestovat, založit rodinu, motivace a podpora přátel, řídit investiční společnost
Historie úspěchů: Inženýrský titul, lektorská činnost, vytvoření čtenářsky úspěšného komiksu, státnice z Angličtiny (úroveň B2), fungování jazykové školy Anglickyzarok
Zásadní okamžik v životě: Rozhodnutí učit se anglicky. Když jsem si uvědomil, že lásku v životě potřebuju, abych byl šťastný.
Smysl života: Užívat si život s blízkými a podporovat lidi v jejich úsilí za úspěchem.
Inspirující osoba: Rodiče, Leonardo da Vinci, Pierre Caron de Beaumarchais

Výuku angličtiny si můžete objednat dole na stránce zde.

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní kontakt: Tel: 720 934 085, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní kontakt: Tel: 735 701 525
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo