Anna Syrokvaš

Ahoj čtenáři!

 Vypadá to, že jsem Vás zaujala, tak bych ráda řekla pár slov o mé osobnosti.

 Jmenuji se Anička, je mi 25 let a studuji na Vysoké škole ekonomie a managementu. Jak jste si všimli u příjmení, nejsem z České Republiky, ale z Ukrajiny. Jak jsem vůbec začala s angličtinou a co mě vedlo k tomu se jí naučit? Ráda bych se s Vámi chtěla podělit o své zkušenosti, které Vám pomohou k nalezení  ztracené motivace, jak se nejlépe naučit anglicky.

 První přijímačky na vysokou školu jsem dělala v roce 2013. Hlásila jsem na UK, ČZU a VŠE. Všechny tři školy jsou prestižní s náročnými přijímacími zkouškami. A u všech byly také přijímačky z angličtiny. Myslela jsem si, že umím poměrně dobře anglicky a že mi znalosti z maturity budou stačit k přijetí aspoň na jednu. Omyl! Nedostala jsem se a nezbývalo mi nic jiného, než se přihlásit na úřad práce a hledat si práci. Tato zkušenost mě namotivovala nejvíce. Z různých pohovorů jsem zjišťovala, jak je angličtina nesmírně důležitá. Byla důležitým bodem k přijetí do zaměstnání. V té době jsem nebyla schopna mluvit plynule a spontánně anglicky. Co se týče gramatiky, nebyla to žádná sláva. Věděla jsem, že musím se sebou něco udělat, protože chci mít v životě dobře placenou práci. Rozhodla jsem se zlepšit, zdokonalit!

 Začala jsem s intenzivní samostatnou výukou angličtiny. Hodně jsem cestovala na Ukrajinu za tetou, která je učitelkou angličtiny a právě ona mi hodně pomohla, jak se nejlépe naučit anglicky. Výsledkem bylo, že jsem se dostala rovnou na dvě vysoké školy! Díky tomu jsem měla možnost studovat dva různé zajímavé obory.

 Co jsem tím chtěla říct? Myslím si, že neúspěchy člověku pomohou ukázat kudy cesta nevede a mohl tak nabrat ten správný směr za úspěchem ve svém životě. Právě díky neustálému zlepšování, učení a zdokonalování jsem se stala lektorkou angličtiny. Mým snem je stát se učitelkou a předávat vědomosti dál. Zjistila jsem, že mě právě tato činnost nejvíce naplňuje a jsem ráda, že mi Anglickyzarok umožňuje plnit si tento sen. Vše začíná z Vašeho rozhodnutí. Pokud se chcete naučit, zlepšit, nebo zdokonalit angličtinu, velmi ráda Vám ve Vašem rozhodnutí pomůžu!

 Těším se až poznám nové žáky a poradím jim, jak se nejlépe naučit anglicky.

Hodiny si můžete objednat dole na stránce zde.

Anička 🙂

Vyplňte své údaje a přihlaste se na výuku

Hlavní Tel: 777 503 023, Email: anglickyzarok@gmail.com
Záložní Tel: 608 752 361
benefit a.s. logobenefit plus logobenefit a.s. logo