Individuální výuka anglického jazyka

Individuální výuka

U Anglickyzarok.cz dbáme na efektivitu, a proto se soustředíme na individuální výuku a nikoliv na hromadné kurzy jako jiné jazykové školy. V našich hodinách využíváme Váš čas na maximum.

Výuka v pohodlí domova

Dojedeme až k vám domů, takže ušetříte čas za dojíždění. Při výuce dětí vám odpadá starost, protože jsou na rozdíl od kroužků stále v bezpečí domova. Za dojíždění si neúčtujeme žádné poplatky.

Profesionální a přátelští lektoři

Naši lektoři jsou přátelští profesionálové, se kterými vás bude výuka bavit a motivovat k dalším pokrokům. Lektorské dovednosti jsou na výrazně vyšší úrovni než u učitelů na volné noze.

Cenově dostupná výuka

Cena od 380 Kč za 60 minut výuky při dojíždění až k vám domů je mimořádně příznivá oproti individuální výuce u jiných jazykových škol. Lepší cenu můžeme nabídnout, protože si nepronajímáme drahé třídy a budovy.

(…) lektor má velkou trpělivost, jeho hodiny jsou pro mě vždy hodně fotka_referencepřínosné a proto se na ně vždy těším. Myslím si, že jsem se, pod jeho vedením, velmi zdokonalila v konverzaci …

Ivana Kepková


cesta-zakaznika-grafika

 

Lektoři jazykové školy

Náš tým lektorů je tvořen českými i zahraničními lektory s praktickými zkušenostmi používání a výuky angličtiny.

Udělejte první krok ještě dnes

Nezávazná objednávka individuální výuky anglického jazyka.
V případě nespokojenosti, první hodinu platit nemusíte.

Informace pro fakturace

Marek Nejedlý
IČ: 026 09 924
Zápis do živnostenského rejstříku: 05.02.2014
Registrován na úřadě: Městský úřad Černošice
Místo podnikání: Rudná, Mládeže 995/10
E-mail: anglickyzarok@gmail.com

benefit plus logo

Nepřesvědčili jsme Vás? Zaregistrujte se k odběru vzdělávacích emailů, jak se naučit rychle anglicky!Více informací o kurzu zde

.